Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem? Valaki...

Mikor van peteérésem? Valaki ért hozzá/segítene? 07.26án péntek este jött meg szerintem még van hátra 3nap (ha ez valamit befolyásol). Ja és múlthónapban meg azt hiszem 27-én/28án jött meg.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A papírforma szerint augusztus 8-10. körül várható a peteérésed, de ez egyénenként változó. Van, akinek egy ciklus során több is van, van, akinek egy sem, van, akinek egy, de az is a ciklus legelején.

Ovuteszttel, vagy hőmérőzéssel könnyen megállapíthatod, hogy kb. mikor van peteérésed.

2013. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.és ez a hőmérőzés hogyan működik?
2013. júl. 29. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A ciklus első napjától minden nap méred az ébredési hődet lehetőleg mindig ugyanabban az időpontban. Ezeket rögzíted - pl. a ciklus.hu segítségével - és a mért adatok alapján megrajzolja a hőgörbédet a program és jelöli a görbe alapján feltételezhető ovuláció időpontját.


Én nem alkalmaztam még ezt a módszert, de úgy tudom, hogy amikor megugrik a hő, akkor lehet számolni a peteéréssel. Ha fent is marad a hő a ciklus végéig, akkor pedig valószínűsíthető, hogy sikerült teherbe esni.


De erről inkább nyilatkozzon olyan, aki alkalmazza is és jobban tudja nálam.

2013. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!:)
2013. júl. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!