Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? (16/L) Péntek...

Mit csináljak? (16/L) Péntek este lefeküdtem egy fiúval, és nem védekeztünk, de nem ment el bennem.

Figyelt kérdés

Mégis elszeretnék menni nőgyógyászhoz feliratni esemény utánit,de csak szülővel mehetek,de neki biztos h nem mondom el,mer kb kivágna itthonról...

várni nem szeretnék arra,hogy a teszt már kimutassa,mert akkor már nem tudom visza csinálni,és ha terhes vagyok,olyankor már csak elvetethetném...


2013. júl. 2. 08:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Gratulálok, anyuka! Ezenkívül gratulálok az időzítéshez is, ugyanis pont kicsúsztál a 72 órából, amíg hat az esemény utáni!
2013. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
A nemi beteg gondozót is meglátogatnám a helyedben.
2013. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:

miért mennek az embeek ennyire a vágyaik után?!

ha szerencséd lesz nemlesz semmi baj..és nagyon imádkozz érte!!!!

ha megúszod nem jelenti azt, hogy ohh akkor máskor is megfogod!


gondolkozz már egy kicsit! mégha el is önti az agyadat a vágy, meg a kukiéhség...kicsit üssön már b e a gondolat, hogy b@sszus anya is lehetek, és nem akarom elcseszni a fiatalságom.

2013. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, már kicsúsztál az időből. Szülő nélkül is elmehettél volna feliratni. Már nem tudod vissza csinálni, max imádkozni.
2013. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni 72 órán belül hat. Neked már nem fogják felírni. Reménykedj erősen. Mikor jött meg legutóbb?
2013. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
0%
Elkezdhetsz gondolkodni hogy mi legyen a baba neve.
2013. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
Gondolom kb pár óra imsertség után feküdtél le vele...gratulálok.:)
2013. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
de van amit 5 napon belül kell bevennem,szóval holnapig... az orvossal beszéltem,és még felírná. csak szülő muszály hogy jöjjön velem.
2013. júl. 2. 08:59
 9/37 anonim válasza:
Már felesleges nőgyógyászhoz menned. Reménykedj.
2013. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
junius 13.-án jött meg legutóbb
2013. júl. 2. 09:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!