Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. gyerekkel próbálkozunk.25....

3. gyerekkel próbálkozunk.25. -én este döntöttünk így és eddig ilyen a görbém. Jókor lehettünk még együtt?

Figyelt kérdés

Van már 2 kisfiunk, ők hamar összejöttek. az első 2 hónap alatt, a második kisfiunk az első hónapban összejött.

A nagyobbik 5 éves, a kicsi 3ésfél éves.

Szeretnénk még egy babát, ebben a hónapban július 10.-én jött meg, ha szerencsénk van akkor elkaptuk az ovulációt még :)!

A 2.kisfiunkkal hőmérőztem 1 hónapot, de abban a hónapban sikerült is így többet nem. Most csak kíváncsiságból mérem a hőt, így eddig ilyen. Csütörtök este kezdtünk próbálkozni azért mérem onnantól a hőt.


[link]


2013. júl. 29. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Hát elég hiányos.Nekem egy nappal jött meg később,mint neked.Hasonlítsd össze az enyémmel.Neked is 36.5re ment le ,mint nekem .Sztem jókor voltatok együtt.Linkelem az enyémet:

[link]

2013. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!