Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye a teherbeesésnek...

Mennyi esélye a teherbeesésnek hogyha elmult a menszesz és aznap együtt is voltunk este a párommal?

Figyelt kérdés

Valaki esett már igy teherbe,én már nagyon örülnék egy kisbabának,mert sajnos volt 3hónapja egy vetélésem,és szörnyű terhes nőket is látni mindenütt ezmiatt.

Előző hónapba is probálkoztunk,minden 7en.De semmise lett az eredménye.Persze nem kell egyből bepottyania,de jólenne szerencsésnek is lenni már végre valamiben..bár,mostmár ugy vagyok vele hogy nemhiszek benne..hátha összejön ugy.


2013. júl. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk mensi utolsó napján fogant:) Azt hittük középidőben, mert nagyon rákészültünk :) erre az első uh-n közölte a doki, hogy ez a baba bizony idősebb, mint számoltuk :) Drukkolok nektek! :)
2013. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ti is ugyanigy voltatok 1ütt:)?Köszi remélem összejön bár a nemhiszek dologban vagyok már:D:/ előző mensimnél mikor elmult vártunk3napot még utána voltunk együtt,a kalkulátorok szerinti peteérési időben is megtörtént,mégse lett semmi:(.Késett5napot,mert30.án jöttmeg!Addig negativat tesztelgettem.Viszont hasszurka mindig van ami aggaszt kicsit.Hiszen a vetélés miatt már nemkéne hogy legyen nemde?Nameg hogy ilyen hosszu lett a ciklushossz,most már a kalkulátoroknak se hiszek..:/ így meg csak1ütt vagyunk valamikor..
2013. júl. 5. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a mensim utolsó napján estem teherbe. :D

Ma már 6 hós a lányunk!

2013. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dejó nektek:$:)!!!Bárcsak énis szerencsés lennék..csak sajna ez a3.hó h elvetéltem és hiába vitaminozok..nemtudom mennyi esélyem van..
2013. júl. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!