Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Utoljára június 30-án jött meg, nem védekeztünk, szeretnénk kisbabát. Most 3 napja hajnalban minimális vérzésem van illetve inkább ilyen rózsaszín izé... és reggelre semmi több, egész nap semmi. Tegnap csináltam tesztet, negatív. Változhat ez még? Volt másnak is hasonló tapastalata?

köszönöm a válaszokat előre is!


2013. júl. 29. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló tapasztalatom nincs, de mikor kéne megjönnie?
2013. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg hlnap nem kellene megjönnie, de sokszor volt már késésem, igazából nem tudm miért. Nem reggel teszteltem, még lehet kicsit korán is. Viszont egy rokonom mesélte, hogy az első babájával az első menstruációja minimálisan, de megjött. Ez érdekelne, hogy van-e ilyen.
2013. júl. 29. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szokott lenni, de az csak 1-2 napig van meg. Elvileg ha terhes vagy és pénteken reggel csinálsz tesztet, annak pozítívnak kéne lennie.


Szorítok neked :-)

2013. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen érzékenységű tesztet csináltál, még lehetsz babát :)

Szorítok!

2013. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
25-ös... én is erre gondoltam :D Igaz ez még csak az első hónap volt, hogy nem védekeztünk, de nagyon nehezen bírom már ahogy vánszorognak a napok... :D Majd pénteken csinálok még egy tesztet, hátha... Köszi a válaszokat, azért írok mi lett. Amúgy hallottatok már ti is ilyet valakitől?
2013. júl. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!