Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mennyi ondót tartalmazhat az előváladék?

Lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk!Bár nem bennem ment el és a menzeszem utolsó napján történt az együttlét, mégis nagyon izgulok, hogy esetleg terhes vagyok!Ez kb. 2 hónapja volt , azóta beteg is lettem de mégis félek mert úgy tűnik mintha nőne a hasam és fájni is szokott!

2007-09-26 13:51  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem csak beképzeled! Vegyél egy tesztet , ami 500-600 ft körül van,annyit megér hogy ne idegeskedj mert 2 hónapos terhességet simán kimutat! De mivel az együttlét a menstruáció alatt történt, amikor elvileg nincs peteérés és közben már egyszer menstruáltál is, véleményem szerint nincs okod aggódni. Egyébként az előváladék kevés számú spermát tartalmaz, de tudjuk, egynek kell csak célba érni! Tehát ha a körülmények nem így lennének ahogy írtad, akkor még akár terhesség is előfordulhatna. De ismétlem, szerintem nem vagy terhes!!! Legközelebb vigyázzatok jobban!

A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2007-09-26 13:59 Privát üzenet
Menzeszed utolsó napján kicsi az esély hogy lett volna érett petesejted.Azt nem irtad hogy azóta menstruáltál-e,csak azt hogy eltelt két hó.Ha igen,akkor biztos nem vagy terhes,de ha nem akkor sürgősen vegyél egy tesztet!

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2007-09-26 14:39 Privát üzenet
Sziasztok!

Szerintetek attól lehetek terhes, ha a barátom max egy percig volt bennem? de még épp az aktus elején, tehát még előváladék sem jött sztem. utána egyből kivette, neh gond legyen és óvszerrel folytattuk!
kérlek titeket válaszoljatok. 17 éves vagyok és félek! a menzeszem 2 napja múlt el, tehát még nem is vok termékeny.köszönöm a válaszaitokat!

# 3/3Időpont 2008-04-13 22:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy kis előváladék került a puncimra és utána felnyomta két ujját lehetek terhes? Mennyi az esélye?
A teszt mindig negatív. De mindig hányingerem van, főleg napközbe. Gumi nélkül csináltuk, nem élvezett el. De lehet előváladék került belém. Terhes vagyok?
Terhes vagyok? Barátom ujjáról előváladék került a hüvelyembe. Másnap rendesen megjött. Most másodszorra meg már 2 napja késik és úgy érzem, hogy híztam hasra. Eddig nem szoktam..
Lehetek terhes? 2 hónapja a barátom berakta kb 5-ször a hímveszőjét gumi nélkül, az előváladék nem ment belém, később jött ki neki petting közben, ennek két hónapja, egyszer már..
Ha előváladék kerül a kezemre azt sima vízzel is le lehet mosni? Vagy az is ragad mint a sperma?
Az előváladék mennyi spermát tartalmazhat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu