Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladék mennyi spermát...

Az előváladék mennyi spermát tartalmazhat?

Figyelt kérdés
Voltunk a hétvégén, és kedden "rendesen" együtt a férjemmel, aztán tegnap csak egy kicsit, mert fáradtak voltunk és nem bírtunk a "végéig" elmenni. Olyan kedd-szerdán van peteérésem (folyásból ítélve és a hasszurkálásból). Sikerülhet így a babóka?
2008. szept. 19. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Előváladék is tertalmazhat annyi spermiumot ami megtermékenyíti a petesejtet.Kedd,szerdán van,vagy volt peteérés? Mert ha volt akkor van esély a babóra!
2008. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, elvileg akkor volt pé-m, a ciklusom közepe is akkor volt + amiket leírtam (folyás+hasszurkálás).

Remélem hogy összejöhetett így!

Köszi a válaszodat! :)

2008. szept. 19. 11:00
 3/4 anonim válasza:
szia én ugyan ilyen cipőben járok mi is agy csináltuk mikor volt peteérésem és nekem 13 napja késik és 3 negatív teszten vagyok túl:(remélem jövőhéten meg mondja a doki h mivan amugy nekem is ugyanezek a tüneteim vannak sok sikert pusz
2008. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp írj hogy mit mondott a doki!!!! Drukkolok! Remélem én is lassan azt írhatom ide hogy 2csíkom van!
2008. szept. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!