Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem egyértelmű nekem ez a...

Nem egyértelmű nekem ez a teszt, át tennétek légyszi negatívba?

Figyelt kérdés

feltöltenétek nekem a negatívját?Nagyon megköszönném.


[link]


[link]


[link]


Ettől jobb képeket nem tudtam készíteni.


2013. júl. 31. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök felesleges át rakni, ez negatív.

Milyen erősségű a teszt, lehet hogy később kellene újra tesztelned?!

2013. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindig meglátom a nagyon-nagyon haloványka + teszteket, és a szellemcsíkot is, de ez szerintem is nega. Bár lenne úgy, ahogy szeretnéd, de tesztelj két nap múlva ugyanilyennel.
2013. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen negatív, ráadásul rettentő homályos
2013. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív és a képminőség is nagyon rossz. Felesleges átpakolgatni negatívba a képet. Ha nem jön meg, próbálkozz pár nap múlva újra!
2013. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesen negatív
2013. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért szerettem volna megnézni negatívba is...de köszönöm a válaszokat
2013. júl. 31. 08:10
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

2013-ban egy felnőtt nő nem igaz, hogy nem tud normális képeket készíteni. (és ez nem eszköz függő!)

kérdező, hiába tesszük negatívba, annyira pocsék, hogy nem lehet látni ott sem.

2013. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet telefonrol fenykepezett,arra nem gondoltal kedves utolso.

Birom amikor a kerdezo ketsegbe esetten fel tesz egy kerdest,es majd jonnek a bunko,mindent tudo valaszok.....csak igy tovabb kedves kerdezo ne torodj a bunko valaszokkal.

Erdekes mindeni mar normalis valaszokat tudott adni kedves utolso,igaz valakinek mindig ki kell logni a sorbol :))))))

2013. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Telefonnal is lehet normális képet csinálni,de amikor feltette a kepfeltoltesre,lathatta volna o is,hogy ebbol semmit nem latni. Ha nem egyertelmu,akkor masnap csinalok egy masikat. Erdekes,en senkit nem kerdeztem meg,hogy milyen a tesztem. Halvany volt,majd vartam par napot,vettem meg egyet es lam. Oke,vagyik a babara,de ezzel nagyon sokan vannak igy es kozuluk nem rohan mindenki ide,hanem inkabb tesztel egy ujat..
2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal pedig azert lett kitalalava egy a topik,hogyt kerdezzunk.

Aki nem akar nem valaszol es ennyi!!!!!

2013. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!