Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mások akik nem akarják azoknak...

Mások akik nem akarják azoknak sikerül, nekem miért nem?

Figyelt kérdés
Másoknak sikerül szoptatás alatt is teherbe esniük,nekem nem.A babám kizárólag anyatejes,elég sokszor szopik.Férjemmel szeretnénk tesót,de még semmi.Menzeszem még nem volt.Olvastam már itt h volt akinek igy is sikerült teherbe esnie.Mit tehetnék a cél érdekében?

2013. júl. 31. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne akard a természetet megerőszakolni! Nem értem, mire ez a nagy sietség! Te azzal érvelsz, hogy másnak szoptatás alatt sikerült, neked miért nem? Nos, én is feltennék egy kérdést: én se nem szoptatok, se nem élek egészségtelen életet, vetéltem, mégsem esek teherbe újra? Na, hol is van az igazság?

Amúgy máshoz mérni magadat mindig nagy butaság. Minden ember más, minden szervezet másképp reagál ezekre a dolgokra.

Türelem, majd jön a te második babád is! (Ahogy majd nekem is jönni fog :))

2013. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetertek, en is ugyanezeket tudom magamról elmondani, mint az elottem szolo
2013. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a prolaktin hormon magasabb szinten jelen van a szervezetedben (tejelválasztásért felelős hormon), addig én hétköznapi halandóként úgy gondolom, hogy sok esély nincsen rá. Mivel ilyenkor a sárgatest sem úgy termelődik, rizikósabb is így próbálkozni. Nekem legalábbis ezt magyarázta az endo. orvosom. Én nagyon magas prolaktinra szedek gyógyszert, és addig nem is próbálkozhattunk, nehogy vetélés legyen a vége. Nekünk sincs még babánk, remélem hamarosan összejön. Várd ki a szoptatás végét, az első rendben lezajló ciklust és örülj a pindurnak, majd jön a kistesó, ha akar!
2013. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!