Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tesztek mind negatívak?

Ezek a tesztek mind negatívak?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem tudom eldönteni. Jobbról balra haladva az első a 16.dpon van és így haladunk balra. 30-32naposak a ciklusaim. Az utolsó erősebbnek tűnik mint a többi. De már a fene sem tudja! :) [link]

2013. júl. 31. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A tipikus eset, amikor az ember nem hisz a szemének, ugye? :)

Ezek pozitívak, drága, számold meg a csíkokat. ;)

2013. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az összes? Ezek LH-tesztek.
2013. júl. 31. 10:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Az összes + :)
2013. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?
2013. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még korai lenne :) 6.-ára nem várom :)
2013. júl. 31. 10:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ezt a jóslótesztezést sohasem értettem :D Miért pazarlod az ovuteszteket a terhesség megállapítására? Ovutesztből mindig több kell egy hónapban, nem érdemes ilyenekre ellőnni :) Reméljük neked már nincs szükséged több ovutesztre és babás vagy, de azt meg már a hCG-s teszt is kimutatja! :)
2013. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj félre értettetek. Ez nem jósteszt. Ebben a ciklusban csináltam először LH-tesztet mert 2hónapig nem mensiztem aztán elkezdtem inni a cickafark teát és lás csodát megjött rendesen. Aztán a 15.napon éreztem hogy fájdogál a hasam meg bizsereg a cicim így másnap a 16.napon kezdtem a tesztelést. Az volt az első tesztem és mivel én nagyon egyformának látom őket minimális erősödéssel ezért kérdeztem meg hogy ti hogy látjátok.Azóta nem csináltam több tesztet. Majd ha ott tartok akkor csinálok egy terhességi tesztet is! :)
2013. júl. 31. 11:16
 8/13 anonim ***** válasza:
igen ezek pozi lh tesztek, de rajta van amugy a dobozan, hogy nem egymashoz kell hasonlitani őket, hanem az adott kontroll csík szinehez a tesztcsik szinet es ha ugyanolyan akkor pozi ha halvanyabb nega.... lenyeg a ket csik szinenek egyformanak kell lennie
2013. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 31. 11:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor viszont rosszul tetted fel a kérdést :)

Mert nem a 16. dpo-n csináltad, hanem a 16. ciklusnapon :) A dpo az az ovuláció után eltelt napok számát jelenti, ezért hittük, hogy ezek jóslótesztek és már a ciklus végén jársz.


Viszont az sem nagyon biztató, hogy ennyi ideig pozitív, bár jelezhet extra, mega, giga peteérsét is a teának köszönhetően.

2013. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!