Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát várok? A nemvárt...

Kisbabát várok? A nemvárt napja óta tesztelek, ma már 3. napja késik, de a tesztek reggeli vizeletböl negativak. Enyhébb menszis görcseim vannak néha, de menszesz helyett, inkább ilyen fehér krémes folyasom van.

Figyelt kérdés
Eddig áltlag 28-29 naposak voltak a ciklusaim,most nem tudom mi miatt késhet...Persze szeretném ha baba lenne a pocakban,de elszomorít ez a 3 negativ teszt...

2013. máj. 10. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne reménykedj! De ha nem jön meg tesztelj két- három nap múlva első vizeletből.
2013. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy kései peteérésed volt, vagy valami más gubanc van.

Ha egy hét késéssel is negatív a teszt, irány az orvos.

2013. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most volt az elsö próbálkozós hónapunk,elötte voltam nögyógyásznál, megvizsgált,mindent rendben talált...remélem azóta nem történt semmi gubanc....
2013. máj. 10. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:
gyógyszert nem szedtél?
2013. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokaktól hallottam már, hogy amikor "élesben" próbálták, felborult picit a ciklus. Ennyi még belefér. :o)
2013. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem szedtem semmi olyat ami befolyásolhatná a menszeszemet

Elevitet szedek január óta...

2013. máj. 10. 18:14
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze tudom én hogy nagy szerencse kell hozzá hogy rögtön már elsöre összejöjjön...valószínü tényleg csak megzavarodott egy kicsit a ciklusom :)

Azért kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége...elkeserdve nem leszek,hiszen akkor csak annál rosszabb :)

2013. máj. 10. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem max 30 naposak a ciklusaim, de a babáink később fogannak jóval, 3 napos késésnél a "nagyfiamnál" még totál negatív volt a teszt, így most a tesónál 4 nap késésig nem is teszteltem, és még így is halvány volt az első teszt. És mindkettőjüknél erős mensis görcsök jöttek, fehér folyással... Szóval lehet, hogy nálad is ez van :)
2013. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hátha nekem is így lenne :)

Ma a 4. késös reggelen ismét negativ tesz...

Ha egy hetet késik,csinálok egy másfajta tesztet(25ös) és ha az is negativ akkor irány az orvos.

2013. máj. 11. 09:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi lett veled azóta?

2014. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!