Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DPO után 11 nappal lehet...

DPO után 11 nappal lehet valami tünet? Lehet baba? Vagy csak beképzelem? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
péntek szombat körül nem várom. ma reggel majd nem elhánytam magam a paradicsomtól pedig szeretem. a spagettit eddig nem szerettem tegnap megcsapott a jó illata és megettem. a mellem feszül de az mensi előtt is szokott. néha néha megszédülök meg tegnap volt mensi szerű enyhe görcsöm. tegnap reggel annyira éhes voltam ma már nem birtam megennig egy falatot sem.

2013. júl. 31. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Is-is.Nekem dpo után 11.napon halvány pizi volt a tesztem reggel.Sztem holnap tesztelhetsz már reggeli elsőből.Írd majd meg az eredményt!
2013. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a teszteléssel megvárom a szombat reggelt. de mindenképp írok. és te éreztél valamit?
2013. júl. 31. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem tünet csak az 5-6. hét környékén kezdődött, viszont teszt dpo 10-en már pozi volt. Mind a 3 gyereknél.
2013. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
milyen érzékenységű teszttel?
2013. júl. 31. 14:57
 5/13 A kérdező kommentje:
lehet csak beképzelem?
2013. júl. 31. 14:59
 6/13 anonim ***** válasza:

10-es vaterással.


Az az igazság, hogy a koraterhes tünetek nagyon hasonlítanak a menzesz tüneteihez. Mellfeszülés, haspuffadás, hasgörcsök, ezek mind jelezhetik a közelgő menstruációt is. Sok babát tervező hajlamos nagyon beleélni magát, és minden tünetet terhesség számlájára írni. Ami nem baj, csak érheti csalódás.


A terhességi rosszulét-hányinger a hcg szinttel van összefüggésben. A terhesség 5. hete előtt én nem hiszem, hogy jelentkezne, hacsak nem ikreket vár az ember, mert akkor ugye lényegesen magasabb a hcg. [link]

2013. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy azért reménykedem mert májusban volt egy terhességem nem lehettem több 4 hetesnél de elkeztem vérezni és a doki semmit sem látott mert fel szívodott a hcg-ből állapította meg hogy volt valami. nekem akkor is volt már hányingerem. azt megéreztem remélem most se csal a megérzésem
2013. júl. 31. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
1-es vagyok.Nekem is 10-es teszttel volt pozi a 11. dpo-n.Hányingerem még most is van,12 hetes vagyok,de az nekem is az 5-6. hét körül kezdődött.Előtte mellfeszülést éreztem és has szurkát.Előző babánál is így volt.
2013. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
gratulálok a babához :) nem tudom szerintem csak beképzelem.
2013. aug. 1. 09:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg, mi lett! Drukkolok :)
2013. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!