Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből akár terhesség is?

Lehet ebből akár terhesség is?

Figyelt kérdés

Tegnap "jött meg" a menstruációm. De csak reggel, azt is akkor láttam, amikor pisiltem. Azóta csak a WC- papíron látom pisilés után jelentéktelen mennyiségű kis vért.

Kb. egy héttel ezelőtt szeretkeztem védekezés nélkül. Megfoganhat a bébi, ha menstruáció előtt kb. egy héttel élek szexuális életet védekezés nélkül?

Soha nem tapasztaltam ilyet eddig, mert a menstruációm 2. napján már beindul az intenzív vérzés most viszont meg alig van valami, és az is inkább alvadt vérnek tűnik, olyan fekete-barnás.


2013. júl. 31. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában a ciklus közepén van ovuláció és az esetek nagy részében ekkor esnek teherbe a nők. DE vannak kivételek, nem is olyan kevés, amikor a mensi előtt lesz valaki terhes. Ezért mondják, hogy mindig kell védekezni nem csak ovulációkor. Csak az játszadozzon a nem védekezős együtt létekkel akiknél ha még is jönne a baba nem baj. Mi hőmérő módszerrel "védekeztünk" a baba előtt, akkor már elvoltam jegyezve, nem akartunk még babát, de úgy voltunk vele ha jön akkor jön. Nekünk ez bevált, és amint ovukol voltunk együtt azonnal jött is a baba. DE hangsúlyozom, hogy ezt én magam sem tekintem védekezésnek. IGNE lehetsz terhes.
2013. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!