Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azaliát szedtem, de így...

Azaliát szedtem, de így lehetek terhes? SOS Nem akarok abortuszt.

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este vettem be az azalia utolsó darabját. Sajnos csak jövő hétre kaptam időpontot dokihoz, ugyhogy 1 hét gyógyszerezés kimarad. A gáz az, hogy tegnap előtt szexeltünk a párommal és belém élvezett. Ugye nem lehetek terhes? Szóval tegnap vettem be a gyógyszert és tegnap előtt szexeltünk. Élhetnek addig a spermák? 2 hónapja szültem nem hiszem hogy maradhatna a baba:( Nem szoptatok, jövő héten már "rendes" gyógyszert iratnák.

2013. júl. 30. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
a gyógyszer hatása nem szűnik meg egyik napról a másikra, hanem folyamatosan gyengül, ha nem szeded. szerintem nincs okod aggódni. viszont amíg nem szedsz semmit, érdemes odafigyelni és más módon védekezni.
2013. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze addig gumit fogunk használni. Csak nem gondoltam hogy ilyen későre adnak időpontot. Úgy hallottam h 3 napig életképes a sperma, hát én pont beleesek ebbe :(
2013. júl. 30. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek hatása is napokig eltart még, mire csökken a hatóanyaga. Szóval nyugi, nem lesz semmi gond:)
2013. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem igaz. Az Azalia minipill, aminél nagyon fontos a pontons szedés. Nem csak hogy a kihagyás, de már egy fél napos késés is okozhat gondot.

És a spermiumok élhetnek 3 napig.

A háziorvossal írasd ki a tablettát!!

2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Butaság amit az első 2 válaszoló írt.

Egyszer fordult elő velem, hogy reggel helyett este vettem be a fogamzásgátlómat...most 1,5 éves a lányom. Én nem kockáztatnék kedves kérdező.

2013. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!