Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jol számolom? Mit szoltok...

Jol számolom? Mit szoltok hozza? Volt mar igy vki?

Figyelt kérdés
Ha mensi utan elso ket nappal voltunk egyutt vedekezes nelkul,ami a 6-7.nap. peteeres szeru fajfalmat ereztem masnap,d ha volt is peteeresem,akkor is kell 3nap amig kiszabadul es ha talkozott is ondoval,lehetetlen h a 8-9.napon barna kremes folyasom legyen ami beagyazodasra utalna. ezek utan pedig bo feher kremes folyas,ami nem jellemzo ram,ugye lehetetlen h ezek terhessegi jelek?ja es mensi szeru fajdalmam is van neha. Segitenek?bocs h ilyen hosszu voltam.

2013. júl. 31. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A folyásaid típusát te tudod, ez mindenkinek más. Én 6. napi együttlétből lettem terhes. Ezért azt gondolom, egyáltalán nem kizárt, amiket meséltél.
2013. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. A peteérés egy folyamat, a kilökődés az ovuláció. Mivel senki meg nem mondja pontosan mikor lökődött ki a petesejted így lehetséges, hogy 6-7. napon történt. Arról pedig nem beszélve, hogy a sperma képes akár 3 napot is eléldegélni a méhben. Ovuláció előtti napokban a méh ph-ja direkt olyan, hogy az táplálékot nyújtson a spermának és segítse a túlélésben. 8-9. napi barnázásodat okozhatta a peteérés/kilökődé és mivel előtte 1-2 nappal voltatok együtt a sperma is életben maradhatott és találkozhatott a petéddel.
2013. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!