Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston (progeszteron...

Duphaston (progeszteron pótlás) szedése a ciklus második felében okozhat e olyan tüneteket mint a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy korai a kérdés,de nem hagy nyugodni. A 19. napnál tartok, 3 napja szedem a duphastont, kb akkortól amikor a beágyazódás kezdődhetett nálam. Amióta szedem aluszékony vagyok, nagyon fájnak a melleim, szurkál a hasam, egyszóval pont olyan mint amit írni szoktatok.A hőm fent van, és az ovu mikroszkóp is páfrányos 2 napja.

Ha van valaki még "Duphastonos" tünetekkel, kérem írja meg, mert kezdem nagyon beleélni magam, hogy talán most sikerült. Már egy éve próbálkozunk, hiába!


2008. jún. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amiket írtál, az mind lehet a Duphaston mellékhatása is. Akár már 3 nap után is jelentkezhetnek ezek a tünetek.
2008. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 1 hónapja kezdtem el a Duphastont.Babát szeretnénk,de vannak kis cisztáim és nagyon rendszertelen a menzim.Hát én mondjuk a 11.naptól a 25.ig napig szedem.A 20.napon reggel felkeltem már éreztem hogy kezd fájni a cicim,másnap reggel meg fél órát a wc folott álltam,mert erosen kínzott a hányinger-2napig.Orultem,hogy bizti sikerult a baba.26.napon csináltam tesztet,de sajnos negetív lett. :(( Ma vagyok a 27.napon és lesem a menzint,hogy mikor jon meg,mivel negatív lett a teszt. Úgyhogy nálam ilyen mellékhatások voltak:Eros hányinger,cici fájás.Lehetséges azért páfrányos az ovu miki,mert most van peteérés a 17.naptól.Én is korainak tartom a tuneteidet terhességre nézve.Aztán minden lehetséges...ám úgy legyen,kívánom!!!:)
2008. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem korán teszteltél, ne légy elkeseredve, hátha sikerül!:)Nekem a 17. naptól a 27-ig kell szednem.

Nem hinném, hogy peteérést mutatott volna mikroszkóp, az egyértelműen a 12. napon volt.( ovu teszt, hőmérő, ovu fájdalom mutatta ). Ja clostit is szedek, nem tudom ez mennyire zavarja meg a hormonjaimat.

Sok sikert és szurkolok, hogy ne legyen a nemvárt!:)

2008. jún. 27. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt a párosítást szedtem (closti + duphaston) 3 hónapig.Én nem éreztem semmi különöset a duphastontól, viszont a clostitól annál inkább. Fáradtság, hőhullámok és látászavar.
2008. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második válaszoló.Koszonom a jó kívánságot.Ez a leghosszabb ido....peteéréstol a (nem)vártig. 26.nap korán van?Ahogy itt olvasgatok általában már másnak a teszt behúzta a másodikk csíkot halványan.Jajj de jó is volna!Azért csináltam a tesztet,mert a 25.nap fejezem be a Duphastont 26.nap teszt,mert ha pozitív akkor telcsizek a dokinak mi legyen tovább?Ne hogy a hirtelen abbahagyástól elmenjen esetleg a babuci!Remélem neked is sikerul minél hamarabb!!! :o)
2008. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolótól kérdezem: mi lett a mai teszt eredménye?

Amúgy ahogy én is olvasgatok, szerintem 50-50% a nemvárt előtti + teszt. Az orvosod mit mondott? Ha pozitív, akkor rögtön menned kell vissza? Így hétvégén is mehetsz? Ez érdekes. Még mindig szurkolok neked.

Tényleg, a cici fájdalmam csökkent kicsit, és talán már nem vagyok annyira fáradt sem.

Igazatok lehet, a gyógyszer mellékhatását érzem. Köszönöm a kedves válaszokat, sziasztok!

2008. jún. 28. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!