Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Borzaszto mellfajdalom, es...

Borzaszto mellfajdalom, es faradsag meg mindig a tuszorepi mellekhatasa lehet vagy baba?

Figyelt kérdés

12 napja vettem be a tuszorepi szurit es borzaszto mell fajasom van,nagyon meg vannak duzzadva a melleim es folyton aludnek.

Szerintetek baba miatt vannak ezek a tunetek?


2013. aug. 1. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem a terhesség jelei, a terhességnek más tünetei vannak.
2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindkettő lehet, de igenis terhesség jelei ezek, bár fáradtság picit késöbb jön inkább. Csinálj tesztet pár nap mulva és kiderül, felelsleges találgatni, mert biztosat csak pár nap mulva fogsz tudni.
2013. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Jo persze tudom,hogy tesztelnem kellene,De amikor meg kaptam a szurit ra 2 napra el kezdett fajni a amellem es meg duzzadt,de most.hogy meg csak 3 nap van a nem vart menszi-ig ahoz kepest meg jobban faj es meg jobban meg van duzzadva,olyan szinten,hogy kicsi a mellatarto.

Ez az amit nagyon furcsalok inkabb!

2013. aug. 1. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet.én szorítok hogy baba legyen
2013. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!