Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dokinál és clostilbe...

Ma voltam dokinál és clostilbegyt és duphastont. Azt monsta van pé-m csak a progeszteron szintem alacsony. Aki szedte már ezeket annak használt? MŰennyi idő után jött a baba? Volt mellékhatása, rosszullét, hízás stb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem használt és híztam is tőle...


Remélem Te több sikerrel jársz!

2009. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én duphatonnal kezdtem mert nincs pete érésem uh-val figyelt de nem hatott utána clostyt írt fel 8 napra uh-val nézett és még mindig semmi most újra duphaton és ha meg jön closty ha nem jön meg teszt és reménykedés hogy pozitiv ha nem poz. akkor vissza a doki és uh. Az első kezelésnél 2x1 duphaston 5 napig utána 1x1 closty 8 napig most 3x1 duphaston 6 napig és 2x1 closty hogy hány napig azt most nem mondta de valszin hogy megint 8. Az első kezelések után nem voltak tüneteim se a duphaston se a closty allat se után most viszont már nem szedem a duphastont 3 napja és tegnap óta fáj a fejem és igen rosszul vagyok a gyogyszer közben többször szurkált mint ha meg akarna jönni de semmi ma meg már egésznap hányingerem is volt. Remélem most hatot a gyogyszer és nem csak produkál a szervezetem mert nagyon szeretnénk már babát. Remélem valamenyit tudtam segiteni. Sok sikert a teherbe eséshez

2009. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az 5.napon kell elkezdenem a clostilbegyt és 5 napig kell szednem 2x1-et és a 14. napon kell elkezdenem a duphastont és 10 napig kell szednem,napi 1-et. Nagyon bízom benne, hogy összejön így a baba, mert már egy éve próblkozunk.
2009. okt. 27. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:

21.12

Na szia hogy állsz sikerül már?

2010. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia!sajnos még nem. most vagyok várakozó álláson. Szerdán voltam a ciklus 28. napján,akkor voltam dokinál.17.6mm volt a méhnyálka meg 26 mm-es tüszőt látott.meg hogy szedjem a duphastont,este egyet.De csütörtök reggel kicsit véreztem,de épp csak,hogy látszott a papíron.Majd csak barnázgattam.Erre ma délelőtt megint véreztem, de délután semmi.Épp nemrég tettem fel egy kérdést,hogy szedjem e ma meg holnap a duphaston,így hogy vérezgetek. Kedden megyek vissza a dokihoz.Szerinted?
2010. jan. 10. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia lehet hogy elkéstem de nekem azt mondta a dokim hogy ha megjön akkor nem kell a dufasztont tovább szedni mert akkor már mensi lesz és nem baba. Amúgy mint mondott a doki?
2010. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a progi szinted?
2014. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bogika28 válasza:
sziasztok, nekem is clostyt és duphansont irt fel a dokim, de nem tudom mivel kell elkezdenem és hány napig, menzeszem nincs évek óta, segítsetek, köszi
2015. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!