Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-10 nappal a kimaradt menzesz...

8-10 nappal a kimaradt menzesz után pozitív teszt. Addigi tesztek mind negatívak. Volt ilyen? Melyik tesztel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de nem a tesztekkel volt ám a gond. Nagyon lassan emelkedett a hcg, valószínűleg nem jól ágyazódott be a baba, vagy egyéb gond. Végig nagyon lassan fejlődött, 9 hetesen lett csak szívhang pl, és vérezgettem is közben. A doki reménykedett, hátha késői peteérésből fogant a baba, de tudtam, hogy nem. Vetélés lett a vége.


csináltam vaterás, clerblue, facelle, one step és lilly teszteket. A lily lett először pozi, de csináltam sokat, és az 5-6. terhességi héten már mind pozi volt, csak előtte nem.

2013. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem 7 nap után lett egy nagyon-nagyon halvány pozi. Nem volt egyértelmű, szinte csak én láttam és már magam sem hittem, hogy valóban ott van, vagy csak valami halovány száradási csík. Aztán két nap múlva újabb próba és igen, ott volt egy halovány, de egyértelmű csík!

x-epil teszt volt!

2013. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, azt elfelejtettem, hogy hála Istennek megmaradt a baba és makk egészséges!
2013. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Talán van egy kis remény....Nekem egybõl totál negatív lett még egy pici halvány másodikat sem láttam....
2013. aug. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!