Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatti menses?...

Terhesség alatti menses? Pozitív történetekre lennék kíváncsi, ahol volt menses (akár görcsös is) és mégis egy csöppség lett a vége.

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja próbálkozunk a babával, de ebben a hónapban megint megjött :( Tesztelek mindenképpen, de azért csak ott motoszkál a fejemben a gondolat.

#terhesség. menzesz
2013. márc. 17. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos meg pozitiv eredmenyrol nem tudok beszamolni,de epo en is ebben a cipoben,nekem is megjott,de 2nappal elobb,utana meg barnaztam,amit nem szoktam es tuti idoben voltunk egyutt,igy azert meg remenykedek,hatha!

Te teszteltel mar?

2013. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám járt így amikor velem volt terhes. Már régóta próbálkoztak, aztán amikor nem jött meg neki, várt két hetet és elment nőgyógyászhoz, ahol kiderült hogy 10 hetes. Az előző menstruációja meg emlékei szerint teljesen normális volt. 23 éves vagyok és egészséges. :)

Aztán gimiben volt egy osztálytársnőm, aki még háromszor menstruált terhesen, igaz neki kevesebb volt a vér mint általában, de ez nem tűnt fel neki, csak amikor már kiderült a dolog, akkor kapcsolt, hogy ezért. Egészséges kisfia született.

2013. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél az első 3 hónapban megjött. Ugyan olyan volt, mint szokott (bő vérzés, kemény görcsökkel)
2013. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemmel az 1. hónapban. TAlán kevesebb ideig tartott, és kevesebb volt a mennyisége is, de véreztem is, nem is tudtam, hogy terhes vagyok. Később derült ki, hogy akkor már bőven megtörtént a beágyazódás is. Most 7 hónapos és teljesen egészséges, alszik a szobában :)

Sok sikert:)

2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Fiammal 2szer menstrualtam, most visszagondolva kevesebb de ugyanolyan gorcsos volt, most itt tepkedi a hajam ahelyett hogy aludna:-):-):-)
2013. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) pont erre volt most szükségem :)
2013. márc. 17. 22:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az első terhességemnél nekem is 3 hónapig megvolt, olyan volt mint mindig. Drukkolok, hogy legyem baba
2013. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az lenne a kerdesem,hogy Ti amikor megjott nyilvan nem is teszteltetek?

Mert en igen ,bar kesoi volt a peteresem,lehet meg nem mutatja ki?

Nem a kerdezo vok,hanem a masodik!

2013. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en teszteltem, az elso alatt negativ, de volt egy fura megerzesem es teszteltem a masodik menzesz alatt is,az lett pozitiv,szoval van remeny:-)
2013. márc. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az 1.hónapban ugyanúgy megvolt, mint máskor, nem szoktam görcsölni, akkor sem éreztem semmi szokatlant. Az utána lévő hónapban csak ciszta miatt mentem nőgyógyászhoz, hogy megnézze van-e még cisztám(előtte mondták,hogy van cisztám). Akkor mondta, hogy a ciszta felszívódott, de úgy látja, hogy baba van. Azóta már eltelt 3 év és egy igazi rosszcsont!!! :D Sok sikert, szurkolok!!!!

2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!