Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Buborékos Muffin kérdése:

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A telefonomon lévő menszesz naptár 90%-ban pontos, most pedig azt írja, hogy 15 napot késik. Amúgy 20-a körül szokott megjönni, és aszerint is késik, párommal nem védekezünk, én nem szedek tabit. Sosem volt gond, mert iszonyatosan figyelünk, viszont pár napja elkezdett fájni és érintésre érzékennyé vált a mellbimbóm, a cicim nem feszes, sem nagyobb, aztán egy-két napja tök lusta vagyok, szívem szerint egész nap aludnék, fáradékony lettem, de éjjel csak forgolódom.

Néha annyira beszúr/ begörcsöl az alhasam, mintha kenyérvágó kést forgatnának bennem, ezek rövid ideig tartanak, szóval olyan érzés, mint pár nappal menstruáció előtt. Légyszi segítsetek, nagyon félek, mert nem szeretnék babát. A válaszokért előre is köszi. :)



2013. aug. 1. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés!


ha nem szeretnél babát akkor miért nem védekeztetek? Nagyon figyeltek.... szerintem ez hülyeség na mind1.

2013. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tényleg figyelünk, nem ezen van most a hangsúly, hanem a többi tényezőn
2013. aug. 1. 18:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A többi tényező szerint 2 hete késik a menstruációd. Akkor mégsem figyeltetek annyira oda, és sajnos most már kár félni. Csinálj egy tesztet és menj orvoshoz! Szerintem terhes vagy.
2013. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

:/ akkor irány a dm terhestesztért.


Amúgy felmérése ne essék, hogy kis tiniribi vagyok, 20leszek lassan.

2013. aug. 1. 18:21
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Tök mindegy hány éves vagy.

Mindegy, hogy 15 évesen mész abprtuszra a hülyeséged miatt, vagy 30 évesen.

Az "odafigyelés" nem védekezés. Ha nem akarsz gyereket, akkor normálisan kell védekezni, nem "odafigyelni".

Ha eddig rendszeres volt a menzeszed, de már 15 napja késik, akor igen valószínű a terhesség. Vegyél tesztet, ilyenkor már simán kimutatja nap közben is.

Felelőtlen hülye vagy, az a nagy büdös igazság.

2013. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

a megszakításos közösülést nem nevezhetjük védekezésnek.

ha nem akarok gyereket,megteszek mindent h véletlenül se csusszon be.igen,ennyi késésnél lehet baba,viszont én is voltam igy ,2 hetet késett,mégse voltam terhes,máig nem tudom mitöl volt.a teszt ennyi késés után már most este is kimutatja(nekem egy hetes késésnél kimutatta este mikor baba volt) ird meg mi az eredmény!

2013. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem ugyan ezek a tüneteim voltak, annyi a különbség, hogy mi akartuk a babát, én sem bírok éjjel aludni, és 7 hetes kismama vagyok.

Tényleg nagyon felelőtlenek vagytok, és remélem, hogy mégsem vagy terhes, mert neked nem való még baba.

2013. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem való baba, azt, hogy miért nem használunk óvszert, nem részletezem el, meg nem is ide tartozik.

De köszönöm a válaszokat.

Gratulálok a babához. :)

2013. aug. 1. 19:27
 9/17 anonim ***** válasza:

" hogy miért nem használunk óvszert"

Nem az óvszer az egyetlen normális védekezési lehetőség.

De persze mindig mindenre van kifogás, csak a hülyeségre nem.

2013. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért mert most elsőre ezt írtam, nem kell akadékoskodni...

Nem lehet mindenki tökéletes... másrészt tisztában vagyok a létező összes védekezési módszerrel... csak szimplán arra vagyok kíváncsi, hogy a leírtak alapján lehetek e terhes.

2013. aug. 1. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!