Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Buborékos Muffin kérdése:

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A telefonomon lévő menszesz naptár 90%-ban pontos, most pedig azt írja, hogy 15 napot késik. Amúgy 20-a körül szokott megjönni, és aszerint is késik, párommal nem védekezünk, én nem szedek tabit. Sosem volt gond, mert iszonyatosan figyelünk, viszont pár napja elkezdett fájni és érintésre érzékennyé vált a mellbimbóm, a cicim nem feszes, sem nagyobb, aztán egy-két napja tök lusta vagyok, szívem szerint egész nap aludnék, fáradékony lettem, de éjjel csak forgolódom.

Néha annyira beszúr/ begörcsöl az alhasam, mintha kenyérvágó kést forgatnának bennem, ezek rövid ideig tartanak, szóval olyan érzés, mint pár nappal menstruáció előtt. Légyszi segítsetek, nagyon félek, mert nem szeretnék babát. A válaszokért előre is köszi. :)



2013. aug. 1. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
elmentél tesztért?tescoban is van....akkor tudnád már a kérdésre a választ!!
2013. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Megírtuk, hogy lehetsz.

És ha tisztában vagy az összes fogamzásgátló módszerrel, akkor arra is vehetnéd a fáradtságot, hogy használd őket. Vagy legalább egy olyat közülük, ami megbízható.


Ennyi idő alatt már elmehettél volna a patikába vagy egy tescoba.

Kíváncsian várjuk az eredmény.

2013. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igen lehetsz terhes
2013. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nos. Megvettem a tesztet. Haza rohanok és azonnal meg is csinálom.
2013. aug. 1. 19:48
 15/17 anonim ***** válasza:
ha nem vagy terhes,reméljük legközelebb elgondolkodsz hogy nem sokon mulhatott volna,hiába az odafigyelés
2013. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Aaajj... hála istennek, negatív.

Igen, ezek után mindenféleképpen védekezni fogunk, köszönöm a válaszokat. :)

2013. aug. 1. 20:04
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
örülök:)
2013. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!