Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek dr Gérecz...

Mi a véleményetek dr Gérecz Balázs nőgyógyászról? A Jahn Ferenc kórházban dolgozik.

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 20:03
 1/9 bszilva válasza:
nagyon jó fej doki engem két hónapja műtött
2013. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én ma voltam nála először, nagyon szimpatikus, kedves és orvosilag is nagyon jó (bár én csak varratszedésen voltam, de írt fel gyógyszert, amire a másik doki nem jött rá, hogy kellene
2014. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szimpatikus, kedves, odafigyelő, jól diagnosztizált, megoperált, és vár rám még egy műtét, és azt is vele szeretném megcsináltatni.
2014. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen műtéteket végez?
2014. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 takszilvi válasza:
Tudja valaki esedtleg, hogy van-e magánrendelése? Mert a Thököli uti sztk-ban egy héten csak egyszer rendel. :(
2015. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Dél- Pesti kórhàzban dolgozik. Magànrendelésről nem tudok.Terhesgondozàsra jàrtam hozzà. A legjobb vàlasztàs. Csàszàrral segítette vilàgra a kislànyom, s minden nap benézett hozzànk. S bàrmilyen gonddal megkereshettem. Nagyszerű orvos!
2015. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hogyan köszön el a nőgyógyász (turkesz doki)?

Holnap is benézek!

BRUHAHA!

2016. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nagyamira válasza:

Engem ma műtött. Nagyon nagyon aranyos orvos és lelkiismeretes, volt már néhány nőgyógyásszal dolgom, de nála ma letettem a voksomat!

Szakmailag és emberileg is 100%!!!! Arról nem is beszélve, hogy nem pénzéhes, mint a többi nőgyógyász a Dél Pestiben!

2017. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz.

Többször jártam nála az elmúlt időszakban.

Engem tavaly műtött.

Mindenkinek csak ajánlani tudom őt, szakmailag és emberileg is nagyon jó orvos!

2018. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!