Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kispesti Deák Ferenc...

Milyen a kispesti Deák Ferenc Gimnázium, a kőbányai Zrínyi Miklós Gimnázium, a pesterzsébeti Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, a csepeli Jedlik Ányos Gimnázium, illetve szintén Csepelen a Csete Balázs Középiskola?

Figyelt kérdés
Vélemények? :)

2013. jan. 23. 23:37
1 2
 1/14 anonim válasza:

Jedlikes vagyok így csak arról tudok véleményt mondani :)) most vagyok 6.os tehát 8évfolyamoson vagyok.

a suli maga jó nincs sok baj néhány tanár idegbeteg de elbirható, milyen tagozaton vagy attól nagyon sok minden függ,jó osztályfőnök nélkül az egésznek nincs értelme, az ének tanár elviselhetetlen a két legnehezebb tantárgy az ének és a tesi ami szerintem elég nagy szégyen egy ilyen szintű gimnáziumnál, az igazgató szintén tesi tanár ami (szerintem) szintén gáz, van egy-két tanár aki komolyan veszi pl. a késéseket de a legtöbb csak csűnyán néz rád szerintem minden az ofőn múlik hiszen ő tudja befolyásolni a tanárikarodat is :))) remélem mondott valamit

2013. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Amúgy reálgimnázium? Nem igazán találtam róla adatot...:/ Erősebb humángimiből szeretnék átmenni gyengébb hasonlóba.
2013. jan. 28. 20:44
 3/14 anonim válasza:

Szia!

én deákos vagyok, 10-es (de csak elsős, mert tavaly nulladikba mentem)...

szóval: az első kommentelőnek igaza van. szerintem a deák amúgy jó ha humán érdekel, engem is abszolút! (főleg töri, irodalom..)... tényleg tanárfüggő.. például én a kémia tanárnő magyarázatait nem értem, és szinte senkise... az én ofőm a legjobb, szóval te már csak hasonlóan jót foghatnál itt ki!:D...

amúgy szerintem én elég kemény tanárokat kaptam, általában sok a tanulni/írni való, de hasznos is!! töriből, magyarból, matekból és angolból is nagyon szépen már most az érettségire meg vizsgákra készítenek. Ami fontos! Mert beszélek korombeliekkel, és mesélek nekik arról, hogy mit tanulunk és mondják, hogy ők ilyeneket nem, pedig az lenne logikus. (persze sok fölöslegest is veszünk, de hát ez van)... egyébként én azért ajánlom neked!!

ha van konkrét kérdésed, arra is válaszolok!:)

2013. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a válaszod :)

Erős gimnáziumba járok és nem bírom a tempót tartani, ezért szeretnék váltani, 10-es vagyok(és Teleki Blankás :P). Nagyon sokat kell tanulni, számomra tarthatatlan.:( Deákba mennyire kell óráról órára tanulni?

2013. febr. 4. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagy Laci nem olyan kemény suli..
2013. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pesterzsébeten eléggé szidján a Nagy Lacit... Mivel most költöztem oda, nem tudok mit mondani, csak amit hallottam...
2013. febr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ha szidják az már jó..:D akkor tuti nem erős :P
2013. febr. 11. 22:57
 8/14 anonim ***** válasza:
A Nagy Laci nagyon gyenge.. A Csetébe ne menj, ha szép az életed (komolyan mondom)! A Deák és a Jedlik nem rossz sulik. Míg a Zrínyi egy erős közepes.
2013. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Deák... hát nem tudom... Szerintem nem a legerősebb suli, de azért oda kell figyelni... A színvonal az azért megvan, persze osztálytól is függ... De nekem pl. van olyan nap h bele se nézek a könyvekbe/füzetekbe aszt' semmi következmény. (nyilván nem ez az alap)
2013. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jedlik jó lenne neked. A 4osztályos része nem annyira erős, de azért, ha akarsz tanulni, jó színvonalú. Több tagozat van, matek, angol, német, infó, sima, illetve mostani 9. évfolyamtól kezdve tesi és term.tud.os. Neked gondolom a sima lenne.

Az elsővel nagyrészt egyet értek, főleg abban, hogy ofőfüggő, hogy milyennek érzed a sulit. A rossz tanárok száma szerintem teljesen átlagos, nekünk pl. van egy, akire azt mondanám, hogy rossz és egy-kettő, akit nem annyira szeretünk, de eredményesen tanítanak. Ezzel szemben legalább 3-4, akit az egész osztály szeret, és tényleg korrektek és jól is tanítanak és a többivel sincs baj. Bár mellékes, de az énektanárt illetően sem értek vele egyet, szerintem nem nehéz(minimálisat kell tanulni, csak úgy adja elő mindig a tanár, hogy vérengzős dogát fog íratni. Tehát, én régóta járok ide, de egyszer nem tanultam még otthon éneket (újabban már bent sem, de azt azért kéne). És üzenem az elsőnek, hogy majd megszeretik. Mi sem bírtuk, de most már simán beletartozik a nincs vele baj kategóriába.

2013. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!