Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S! Méhen kívüli terhessé...

Anndrea kérdése:

S. O. S! Méhen kívüli terhességet lehet érezni?

Figyelt kérdés
Júl. 15-én menstruáltam, elötte 2 nappal csináltam tesztet,negativ lett.Utánna 1 héttel viszont pozitiv. Voltam vérvételen, ahol pozitiv lett az eredmény, sőt, magas a hcg szintem (vizelet 50000, vér 5904),de a terhesség nem látható sem méhen belül, sem kivül. Most az orvosok tükrözést akarnak csinálni,de nekem semmi tünetem nincs.....nem fáj a hasam,nem vérzek, csak a melleim feszülnek. Mit tegyek?

2013. aug. 1. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj a tükrözésre. Ha már "érzed" a méhenkivüli terhességet, akkor már nagy a baj.
2013. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem lehet érezni. Mindenképp kell a műtét sajnos mert nagyon veszélyes lehet.
2013. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. Ne hezitálj, ha már éreznéd akkor nagy lenne a baj! Ne hezitálj, irány a tükrözés!!!
2013. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nézettek még egy hcg szintet hogy emelkedik-e? Azzal is kizárják a méhen kívülit, nekem így zárták ki. de nekem csak 588 volt a hcg-m, és két nap múlva feleződött, így kizárták végül meg is jött. Hány hetes lehetsz?
2013. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Néztek utánna is, és emelkedett a hcg,ők nem mondják, hogy hány hetes lehetek, de én ugy gondolom, hogy mivel 13.án negativ volt a teszt, csakis 15. e után ágyazodhatott be, ugyhogy kb 3 hetes lehet.
2013. aug. 2. 09:27
 6/12 anonim ***** válasza:
5900 hcg szinttel? Kizárt
2013. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy magas! de viszont sehol nem látnak semmit. utolso uh:egy kis elnyujtott felritkulás látható, ezen kivül semmi. Ráadásul ahány doki vizsgált annyi féle eredmény van.
2013. aug. 2. 10:55
 8/12 anonim ***** válasza:

kb. 800-900-as Hcg szinttel már látszik a méhen belüli terhesség. ez nagyon magas és még nincs meg a baba? akkor kell a tükrözés ha az uh-n nem látszik, ilyen magas hcg szinttel már embrió is látszik bőven :-/ keressék meg, mert ebből nagyobb baj is lehet :( esetleges mola terhesség nem merült fel???

mert méhen kívüli terhesség esetén lassan emelkedik a hcg szint, és nem két naponta duplázza az értéket.

Vagy amit láttam már, hogy magas hcg szint mellett, volt egy méhen kívüli terhesség és később megjelent egy méhen belüli is, ez tankönyvi ritkaság, évente pár eset van, de létezik sajnos.


Eü. dolgozó.

2013. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mola terhességről még csak szó sem esett. Nem is tudom,hogy mi az. Legutóbbi uh-n egy kis előnyújtott felritkulás észlelhető.....?
2013. aug. 2. 14:26
 10/12 anonim ***** válasza:

A mola terhesség elég speciális dolog... ott a méhben hóesés szerű rajzolat van.

volt felritkulásod ??? amorf alakja volt???

2013. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!