Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortol kezdem erezni a...

Mikortol kezdem erezni a terhesseget? A masodik hetemet kezdem meg talan, de semmi jele meg semminek. Elvileg jovo het penteken jonne meg, csak olyan nehez varni.

Figyelt kérdés
Nem erzek magamon valtozast es kicsit felek is, mert megerolteto munkat vegzek...
2009. aug. 13. 14:28
 1/4 anonim válasza:

Ahány terhesség, annyi féle! Van aki az elejétől fogva végighányja a terhessége felét - én viszont csak annyit láttam, hogy növekszik a hasam! Az egyetlen jele talán annyi volt, hogy az elején korábban elálmosodtam mint máskor.

Ha arra vagy kiváncsi, hogy mikortól érzed meg, vagyis mikortól lehetsz biztos benne, hgy terhes vagy - vegyél

egy tesztet.

2009. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogantatás után 10-12 nappalra áűgyazódik be a baba, és csak utána kezdenek termelődni a terheshormonok, amik miatt kimarad a vérzés, hányinger lesz, és amit a terhesteszt mérni tud. ha a jövő hét péntekjén jön meg, akkor még be sem ágyazódott a baba. Bármit érzel most, az nem a babától van.


Jövő hét péntekig ne tesztelj, mert korai lenne.

2009. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még korai bármit is érezned, hiszen még nem termelődik hcg mert még nem ágyazódott be, már ha sikerült. Jövöhét péntek még messze van. Az előtt ne nagyon tesztelj, max csütörtökön. A tünetek meg megegyeznek a menzissel, így míg nem késik és esetleg bármit is éreznél, (pl: puffadás, hasszurka, megjönérzés, éhség, ingerültség, derékfájás, mellfájdalom....) természetesek menzi előtt így nem lehet rámondani hogy tuti baba. De van aki semmit nem érez egyáltalán.

Addig is ha emelni kell csak egyenes háttal, hajlított térddel tedd. Vagy nem tudom milyen munkát végzel, a lényeg hogy óvatosan, apránként.

Minden jót és türelem!

2009. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Turelem en is pentekre nem varom meg egy het s mar tesztelhetunk
2009. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!