Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnap van a peteérésem,...

Ha vasárnap van a peteérésem, mit tanácsoltok mikor legyek együtt a férjemmel?

Figyelt kérdés
A ciklusaim mindig 28 naposak, mindig vasárnap jön meg és mindig vasárnapra esik a peteérésem. Hál istennek mindig megérzem(tojásfehérje jellegű folyás, hasfájás).
2013. aug. 4. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szombaton:)
2013. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Hetfo, kedd. Mivel a tuszo repedesenek idopontjaban mindossze 8%(!) az esely a babara, es mivel nem tudhatjuk, hogy mikor reped, csak azt, hogy megert, igy en a hetfo estet mondanam es a kedd reggelt.
2013. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nogyogyasz a batyam, tole tudom:)
2013. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha vasránap van ovulációja a kérdezőnek, hogy jött ki a hétfő-kedd? Vasránapra már ott kellene lennie a spermiumnak a helyén.

Kérdező, ha biztosra akarsz menni, legyetek együtt szerdától egy héten keresztül két naponta, vagy akár hétvégén minden nap. Így, ha kicsit előbb van ovud, vagy netalántán késik, tuti elcsípitek.

2013. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha tuti vasárnap van ovu, a hétfő-kedd már késő.ELŐTTE kell együtt lenni, mert a hímvarsejt 3 napig is életképes, szemben a petesejttel, ami csak 12-24ráig.

Szombaton legyetek együtt.

2013. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is máshogy tudom. Nekem tüszőrepi szuri pl. este hatkor volt, és onnanstól 3 napot mondott a dokim. Annyi a különbség, hogy tudtuk hogy repedni fog, és nem kellett számolgatni, de végülis jól mondta az orvos, első próbálkozás sikeres volt. Egyébként pedig a 'lány spermiumok' kitartóbbak, és tovább is élnek, tehát ha mielőtt reped a sejt, előtte való napi aktus után a spermiumok még maradnak, és lehet, azonnal ott a baba. :)
2013. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Uhh. Na most nincs egyszerű helyzetünk. :) Egyébként a férjem külföldön dolgozik, nincs itthon csak péntek estétől vasárnap délutánig. :( A hétfő kedd már sajna nem jönne össze. Na de majd elválik. Reméljük összejön. A biztonság kedvéért most rendeltem ovu tesztet is. :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2013. aug. 4. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Pénteken kezdjétek és után hétvégén akár mindkét nap. Ovulációkor már ott kell lennie a spermiumnak, vagy oda kell érnie még addig, amíg életképes a petesejt.
2013. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy szombaton is legyetek együtt, ha tudtok!!! Nálunk így jött össze a baba :)
2013. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!