Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiú vagy lány? Ha vasárnap...

Fiú vagy lány? Ha vasárnap hajnalban volt ovum és aznap este illetve előtte péntek este voltunk együtt (tegyük fel hogy sikeresen), akkor melyikre van nagyobb esélyem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai a kérdés, csak eljátszottam a gondolattal.

2013. jan. 17. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fiú, de tényleg csak "játékból" tippelek :)
2013. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én olvastam valahol, hogy a "fiú" spermák gyorsabban úsznak, de a "lány" spermák tovább élnek. Vagyis ha ovu után x idővel van peteérésed, akkor a "fiú" spermák már elpusztultak, de a "lányok" még célba érhetnek. Viszont ha csak peteéréskor vagytok együtt, akkor a "fiúk" előbb célba érnek. Remélem érthető :) Persze ez se garancia semmire, és az se biztos, hogy igaz, de több helyen olvastam már :)

Szóval ez alapján az én tippem: LÁNY :D

2013. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az előtte péntek estiből lesz a baba, akkor inkább lány, ha az aznapiból, akkor inkább fiú. Ha csak az egyik vagy csak a másik együttlét lett volna, akkor erre lehetne számítani. De mivel mindkettő volt, ugyanolyan esélyes.

(én is így estem teherbe, nekem fiam lett).

2013. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a kérdésem, csak annyi különbséggel, hogy mi csütörtökön voltunk együtt,és nekem is vasárnapra tehető a peteérés...
2013. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ahogy utána olvasgattam, ha peteérés előtt 2-3 nappal van az együttlét, akkor lányra van nagyobb esély.

Hát hogy igaz-e, nem tudom, mert nekem nem jött össze :(

2013. márc. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!