Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok aki szedett már Duphast...

Csajok aki szedett már Duphastont ilyen tünetekre kérem válaszoljon, segítsen nekem!?

Figyelt kérdés

2010-től szedtem fogamzásgátlót, ez év januárban hagytam abba szünet gyanánt. Azóta nem volt rendesen menstruációm, erre kaptam a duphaston nevű gyógyszert, melyet 10 napig szedek naponta 2x1-et.

Eddig az utolsó szem bevétele után mindig 2-4 napon belül megjött, most pedig már 10 nap telt el és még mindig nem jött meg ! Ez jelezheti, hogy terhes vagyok ?? Esetleg valami más problémára utalhat ?? Kérem válaszoljatok, nagyon aggódom, hogyha esetleg baba van neki nehogy bármivel is ártsak !


2013. aug. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Ha babás is vagy,nem hinném,hogy árthat a gyógyszer,nekem lombik beültetés után kellett szednem,hogy segítsen megtartani a babát.
2013. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az 1. trimeszterben kaptam ezt a gyógyszert barnázás miatt. Szóval, ha baba van, akkor a gyógyszer csak megerősíti.
2013. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha baba van, akkor nem fog neki ártani a gyógyszer. De azért tesztelj, és menj el az orvoshoz, hogy esetleg módosítsatok az adagon.
2013. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!