Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték lekötés után...

Petevezeték lekötés után lehetek terhes? Már 2 honapja nem jött meg, csin tesztet az negativ. A picim még csak 8 hos lehet emiatt ez a zavar? Ugyanis kb 3 hoja nem szopizik? Addig megjött rendesen minden honapba mig szopizott.

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 10:38
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
28%

Petevezeték elkötés után nem lehetsz terhes.

Kérdezd meg a védőnőt, vagy a nőgyógyászodat!

2013. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálták meg, akkor természetesen nem, de azért ennyi idő után én mindenképp elmennék orvoshoz, mert valami gubanc mégiscsak lehet.
2013. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lekötése utani elso hónapban meg előfordulhat, utána csak akkor, ha nagyot hibázott az orvos....
2013. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 5. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Igenis teherbe eshetsz úgy is,kedves első nem 100% az sem.Egyik ismerősöm mind két gyerekével elkötött pv. mellett lett kismama.

Én mindenképp felkeresném a nőgyógyászomat!

2013. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is elkötés mellett lett terhes!!! Tehát VAN rá esély!
2013. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!