Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes 47 évesen?

Lehetek terhes 47 évesen?

Figyelt kérdés
Gyerekem nincs, igazából senkim.. egy este elkapott 2 fiatal suhanc, elkábítottak. Volt rendőrségi feljelentés ez ügyeben, nem ez a lényeg, hanem 2 hónapja késik a havim,nem tudom mit kellene tennem, nőgyógyásznál voltam az erőszak másnapján és rá 2 hétre hívott vissza, semmit nem látott. Pár napja hányok folyamatosan, alig van erőm.. terhes nem voltam még, így nem tudom mit kellene éreznem.

2013. aug. 5. 12:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben lehetsz, igen. Miért nem csinálsz meg egy terhességi tesztet? Mikor ilyen tünetek vannak akkor már a teszt is bőven pozitív. Mikor történt az eset?
2013. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak kötelessége lett volna felajánlani az esemény utáni tablettát, hogyhogy nem kaptál? Amúgy amíg menstruálsz teherbe eshetsz!
2013. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%

Azért nekem ez a történet egy kicsit sántít.. Ugyanis erőszak esetén az orvos azonnal megvizsgálja az áldozatot, ás a legelső vizsgálat után rögtön adják a 72 órás tablettát, hogy esély se legyen a terhességre..

nem is értem neked miért nem adtak ilyet.. Az egyik kedves barátnőmet (aki 40 éves) pár hónapja erőszakolták meg, és ő az erőszak után azonnal feljelentést tett, és úgy ahogy volt már ment is a nőgyógyászhoz. Még a ruháit is bizonyítékként elkérték, beleértve a bugyiját. A vizsgálat után azonnal kapott 72 órás tablettát ingyen..

2013. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Még ma egy teszt! Ha még menzeszed van,akkor baba is lehet.
2013. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
2 és fél hónapja történt..a nőgyógyász semmit nem mondott, csak megvizsgált, mert kellett a rendőrségi papírokhoz, azt is durván.. ezt az oldalt ajánlotta barátnőm. Olyan munkahelyen dolgozom, hogy szinte el vagyok zárva a külvilágtól, magánéletem nem lehet.. tesztet hol lehet venni? Hogy működik? Köszönöm a válaszokat, nem is tudom mit mondjak.
2013. aug. 5. 12:31
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban, drogériákban, hipermarketekben. A gyógyszertárasak a legmegbízhatóbbak.
2013. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
hazamentem az eset után, majd hívtam a szüleimet, ők átjöttek és bementünk a rendőrségre, ott órákig faggattak, majd reggel mentem nőgyógyászhoz. nem is a rendőrös dolog a lényeg, mert igen lefoglalták a ruháimat, hanem hogy mit tegyek, mert soha nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit kellene tennem.
2013. aug. 5. 12:35
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nem sürgetted eddig a dolgot. Mindenképp megtartod a babát? Ha viszont nem szeretnéd, akkor nagyon nem mindegy, hogy mikor derül ki, hogy mi a helyzet. Vagy teszt, vagy talán még jobb lenne azonnal visszamenni az orvoshoz. Ha terhesség lett a dologból, akkor már egy nagyon jól fejlett magzatot fog látni
2013. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Először is csináld meg a tesztet. Ez az első dolgod. Nem éreztél "mindjárt megjön" érzést? Ezt nagyon sokan érzik a terhesség elején. Én terhesen amikor hánytam az hirtelen jött, és utána egyből jobban lettem.
2013. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
olyan munkahelyem van, ami nem egyeztethető össze családdal..gyerekkoromban mondták, hogy nem lehet babám, mert valami van a méhemmel. Ritkán járok nőgyógyászhoz, de eddig nem mondták mi a baj. Beletörődtem, hogy gyerekem nem lehet, ezért belevágtam ebbe a munkába. Azt mondta legutóbb a doktor, hogy ne aggódjak, biztos csak a klimax miatt késik. Akkor veszek egy tesztet, gondolom rá van írva a használati utasítás. Csak ezen a héten vagyok itthon, utána hónapokig megint távol leszek.. félek
2013. aug. 5. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!