Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes maradtam? 8napja...

Vajon terhes maradtam? 8napja kesik, szuras szeru fajdalmat erzek a hasamban.

Figyelt kérdés
Tesztet meg nem csinaltam,meg varok pentekig. Szoval julius 13.an egyuttvoltam a parommal,es mi mar 3eve megszakitassal vedekezunk.A helyzet az,hogy a vaginam kozelebe ment a spermium,aztan megtoroltuk es szinte azonnal folytattuk.van esely arra hogy maradtak meg ott spermiumok,es ahogy ismet behatolt azok bekerultek,es megtermekenyultem?Azt is tudom jol hogy mar az elovaladektol is mar teherbe lehet esni,de jart mar igy valaki? A masik dolog pedig az,hogy 28.an kellett volna megjonnie,30napos altalaban a ciklusom,es mar ez a 8.napja hogy sehol semmi! Azon kivul hogy faj a hasam,olyan mintha szurnak,duzzadt a cicim,es elegge faj,nah meg most eleg stresszes is vagyok kb 3-4napja.Egyeb tunetem nincs,de azt is elszeretnem mondani hogy en hajlamos vagyok a bemeselesre,szoval a testem mar nem 1x mutatott terhessegre utalo jeleket!Ha a heten nem jon meg akkor penteken csinalok 1 teszte,akkor mar 12napja fog kesni,es akkor szerintem mar biztos eredmenyt kell mutasson.Mi a velemenyetek?Mennyi az esely hogy terhes vagyok?Jah es meg annyit hogy multhet hetfon ugy ereztem mintha lazas lennek,es a homersekletem 37,2volt(igaz nem reggel mertem).Ma is megmertem 2x is (hetfon),es eloszor 37,3 ra 2orara pedig 37,5(igaz ezeket delutan mertem,de nem mozogtam ma szinte semmit) de beteg nem vagyok,nem faztam meg.Lehet hogy csak ettol a melegtol emelkedett.Holnap az ebredesi homet is megnezem.A valaszokat es a tanacsokat elore is koszonom! 20L :)

2013. aug. 5. 17:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg annyit,hogy inkabb a jobb oldalon erzem a szuras szeru fajdalmat.Es a multheten pedig cickafark teat ittam,az is kesleltetheti?
2013. aug. 5. 18:06
 2/9 anonim ***** válasza:
A megszakítás NEM védekezés. Miért nem használtok gumit vagy gyógyszert?
2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat a gumit nem birom,olyan rossz vele hogy inkabb bele sem kezdek,a gyogyszertol meg rosszul vagyok,no a varnyomasom,hanyingerem van,es nem jon meg.miota szexualis kapcsolatot elek azota osszesen fel evet szedtem gyogyszert,de vegul mindig rosszul voltam tolle.nem birja a szervezetem. Szoval se gumi,se gyogyszer. De ha jon a baba akkor sincs baj! En mas emberek tortenetet,velemenyet varom,nem a kritikakat. Mert egy boldog kapcsolatban elek,es nem problema a baba,csak annyi hogy pentekig varok a teszttel,mert sok helyen olvastam ,hogy menszi utan 2hettel teszteltek es akkor mar biztos volt az eredmeny. azert koszonom a valaszt
2013. aug. 5. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a vaginád közelébe került spermiumok miatt lehetsz terhes, hanem a párod húgycsövében maradt spermiumoktól. Kb mintha meg sem szakítottátok volna. Igazából minden terhességi tünet betudható pms tünetnek, szóval a teszt többet fog mondani. :)
2013. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megvan ra az esely. Mi is igy "vedekeztunk" es szerdan mar 17 hetes babas leszek :)

Csinalj tesztet!

19L

2013. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Grtulalok! Egeszseges babat nektek! :) hat igen a vedekezes idezojelben :) legkesobb penteken tesztelek!
2013. aug. 5. 19:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy mik voltak a tuneteid?
2013. aug. 5. 19:56
 8/9 A kérdező kommentje:
teszteltem,es egyertelmuen negativ :/
2013. aug. 6. 10:05
 9/9 A kérdező kommentje:
2 hetet kesett,csak hormonzavarom volt!
2013. aug. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!