Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 napos terhes vagyok. Ma...

5+4 napos terhes vagyok. Ma reggelre megszűnt a mellfeszülésem, és a haspuffadás is. Egyedül a hasam jobb oldalán érzek szúró fájdalmat időnként. Más volt így? Jelenthet ez bajt?

Figyelt kérdés
Tegnap annyi előzménye volt ennek, hogy a derekam délután annyira megfájdult, hogy alig bírtam állni, menni. Lehet,hogy a méh görcsölése jelentkezett ilyen érdekes fájdalomként?!

2013. jún. 27. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy normális, de lehet, hogy gond van, ezt így látatlanba senki nem fogja tudni eldönteni. Ha nagyon aggódsz inkább menj el orvoshoz, hogy megnyugtasson.
2013. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nincsenek tüneteid, és a szúró érzés is normális, nyúlnak a szalagok. Csak akkor van gond, ha görcsölsz vagy vérzel/barnázol. Akkor rögtön irány a doki.
2013. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy senki nem tudja így eldönteni, én is inkább csak tanácsokat, tapasztalatokat, véleményeket várok, olyanoktól akikkel előfordult ilyesmi, vagy van tapasztalatuk a babavárás terén :)

Természetesen, ha vérzés jelentkezne, vagy erősebb görcsök, azonnal megyek a dokihoz.

Eddig szerencsére nincs ilyesmi. Csak a tünetek múltak el hirtelen... :(

2013. jún. 27. 09:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nem jelent semmit, de lehet rossz is. Tényleg csak tapasztalatokat tudunk neked írni!

Nekem: 1. terhességnél csak 11 hetesen múltak a tüneteim, ami ugye teljesen normális. 2. terhességnél hamar kezdődtek, de hamar is múltak, olyan 7-8 hetesen. Az a terhességem missed ab volt, 10 hetesen vettük csak észre, mert nem véreztem. Azt, hogy elmúltak vagyis csillapodtak a tüneteim, nem gondoltam rossz jelnek, de most már tudom, hogy ez egy jel volt. Ha terhes leszek, erre én tuti figyelni fogok. Na ez nem törvényszerű, valakinél tényleg a szokásosnál hamarabb elmúlnak a tünetek, de én már óvatosabb leszek.

Ha nem vagy nyugodt, menj dokihoz, ha pár nap múlva sem jönnek vissza a tünetek! De mondom, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!!!

2013. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem még a mellem sem feszült, néha fájdogált a hasam mint amikor meg akarna jönni, enyhén.

Ezen kívűl semmi.

Könnyű ezt mondani: De míg nem görcsölsz nagyon, s nem vérzel, addig nyugi.

12.hétig igaz engem sem tudtak semmivel megnyugtatni, de valahogy éreztem, hogy semmi baj nem lesz:-)

Amúgy a 23.héttől vagyok nyugodt:))

27hkm

2013. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szintén 5 hét és 4 napos vagyok. Néha nekem is enyhén fájdogál, mintha meg akarna jönni. Remélem én is h nincs gond, mert még nem voltam dokinál.
2013. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gorcsokre vegyetek be magneziumot,bar nem jelentenek semmi rosszat,mert kora terhessegnel normalis a meg fog jonni erzes,de azert kellemetlen es idegesito.
2013. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, és a tapasztalatokat!


Remélem, hogy nem lesz baj...a melleim kicsit megint fájnak :)

Beszéltem a dokival, hétfőn tud fogadni, addig marad az aggódás... :(


Kedves 5+4 napos Te hogy vagy? Vannak komoly terhességi tüneteid?

2013. jún. 27. 13:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi tünetem nincs, talán egy pici mellérzékenység. Se hányinger, se rosszullét. Reggeli kávémat is még meg tudom inni.

Szurkolok h mindegyikünk rendben legyen:)

2013. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy Neked sincs komolyabb tüneted, kicsit megnyugtatott :) Én is remélem, hogy mindketten "csak" a szerencsések közé tartozunk, és nincs baj.

Ha gondolod, priviben is folytathatjuk, hogy másokat ne terheljünk a nagy problémáinkkal :)

2013. jún. 27. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!