Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki gumival védekezett,...

Van aki gumival védekezett, mégis terhes lett? Hogy történt, elszakadt v. semmit nem vettetek észre? Megtartottátok?

Figyelt kérdés
Két hete késik. Holnap tesztelek. Tünetek nincsenek. Évekig gumival védekeztünk és semmi gond nem volt. Most ettől függetlenül lehet. Tudom h nem 100%-os de nem ismerek senkit aki gumi mellett lett terhes! Köszönöm!
2009. okt. 25. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!6 hónapon keresztül szenvedtem hogy teherbe essek...aztán letettem róla,kicsit pihentem,nem is gondoltam rá..a párommal nem is próbálkoztunk még gumit is használtunk úgy poénból...nah és abban a hónapban terhes maradtam:D most 12hetes vagyok:) de ez nem azt jelenti hogy teis így járhattál bár ha szeretnéd akkor drukkolok!
2009. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már van egy 11hónapos kisfiam, nem most lenne aktuális a kistesó. De ha mégis besikerült szeretettel fogadjuk.! Mondjuk mielőtt felhúzza a gumit előtte beteszi.... Majd meglátjuk! ;-)
2009. okt. 26. 07:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Irjatok még ha történt ilyesmi veletek.
2009. okt. 26. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem nem történt ilyen, de sok ilyenről hallottam már! Ha 2 hete késik, miért csak holnap csinálsz tesztet? Ja, és amennyiben terhes vagy, még annyit, hogy nagyon jó a kis korkülönbség, nálunk bevált. Az elején lehet, hogy nehezebb, de aztán szuper!
2009. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!