Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatlon szült lányok (kb...

Fiatlon szült lányok (kb 15-20 éves), mit szóltak a környezetben ahoz, hogy teherbe estetek, megtartottátok a babát és persze együtt maradtatok az apukával? Írnátok röviden a baba felnevelésről és a pici várásáról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
...
2010. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 évesen szültem,igaz 4 éve együtt voltam már a párommal(jelenleg is)HÁT anyuéktól féltem kicsit,de aztán jól fogadták.Sulival végeztem már igaz csak 3 hónapot dolgoztam mikor "becsúszott"de nem bántuk meg.

Jelenleg anyóséknál lakunk,párom jól keres megvagyunk.

Nem féltem a picivel való ellátásról mert van egy öcsém akin sokat gyakoroltam anó:D

röviden ennyi

2010. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 18 múltam, amikor teherbe estem. Terveztük a babát. Fiatal fejjel úgy gondoltam, mennyire jó lesz háztartásbelinek, anyának és feleségnek lenni...

Anyám kiborult, azt akarta, hogy vetessem el, de én persze lesz*rtam. :)

A terhesség alatt szétmentünk az apjával, úgyhogy egyedül neveltem (először anyaotthonban). Azt mondom, ha szereti az ember a gyereket, meg lehet oldani mindent! Mi is a 24ezres gyesből meg 10ezres családiból éltünk.

Most a lányom már 7 éves, férjhez mentem egy férfihoz, aki szereti a lányom meg engem, főiskolára járok, és nagyon jó munkahelyem van. :) Ja, és próbálkozunk, hogy legyen egy második baba. :)

Sok sikert neked is! :)

2010. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok, a párom 30. 3 éve együtt élünk. Egyetemre járok és dolgozom független alkuszként, a párom se keres rosszul. 3 hónapja úgy döntöttünk, hogy úgy teszünk a babáért, h nem teszün ellene, abba hagytam a fogamzásgátlót, most lehet terhes vagyok, de a teszteléssel várok a mensiig, még nem mutatná ki szerintm. A párom úgy érzi biztos össze jött és várja, anyumék csak a tervról tudnak, de 2 generációs házat akar építeni játszó térrel az unokájának pedig ő is fiatal!:D

Jól gondoljátok végig! Olyan munkát mint amit végzek bármikor elláthatsz, terhesség és gyerek mellett is! Szerintem a gyes a pelenkára se elég, ne arra számíts, ha szüléknél laktok egy ideig és jó a viszony talán az se probléma, legalább van segítség, de anyagilag legyetek függetlenek! Ők téged vállaltak és nem az unokát! Nem mondhatodazt, hogy anyu pelenkára, vagy tápszerre kell pénz, a ti gyereketek lesz! Ha úgy döntötök, hogy beválalljátok, sok sikert!

2010. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!