Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 1 év fogamzásgátló...

Péntek judit nikolet kérdése:

Szerintetek 1 év fogamzásgátló abba hagyása után mennyi az esély a teherbeesésre? Nem védekezünk semmivel sem, szeretnénk még egy babát! Van itt olyan aki fogamzásgátlót szedett és abba hagyta és teherbe esett?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Akár már az első hónap sikerülhet és lehet, hogy 1év is kell.

De azt mondják utána könnyen teherbeesik a nő 1 hónapba!

Nekem nem jött csak 1,5 év után.És sajnos meg sem maradt azóta sem jön.

De csak nyugisan!

Drukk

2013. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010 októberében hagytam abba a fogamzásgátlót. 1 évig szedtem, és az év decemberében már pozi tesztünk volt! Novemberben egyszer voltunk együtt védekezés nélkül! :D Most már 2 éves lesz a kicsi lány! :D
2013. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Sok dologtól függ, pl mekkora volt a hormontartalmaa bogyónak, meddig szedted, stb...

Én szedtem rendesen, mégis mellette estem teherbe... szóval bármi megtörténhet!

2013. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2012. aug-ban hagytam abba, kb. 5 év szedés után, utána szedtem a femibion 800-at, majd decemberben védekezés nélkül voltunk már együtt, addig óvszer. Kétszer voltunk együtt akkor, amikor esélyes lehetett a baba, és meg is fogant abban a hónapban. Most már lassan érkezik hozzánk a baba, és egy teljes család leszünk.
2013. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Hát Július 24 én volt az utolsó mensim első napja , azóta kétszer védekezés nélkül voltunk már együtt!!! Reméljük hamar sikerülni fog!!!
2013. aug. 6. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél:abbahagytam a gyógyszert és már megsem jött, második: abbahagytam a gyógyszert és két hónap múlve terhes lettem!
2013. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Most lépünk a második trimeszterbe és februári baba lesz. Most május elején vettem be az utolsó gestomixet, ugyanis négy évig azt szedtem. Figyeltem a testhőmet és màjus 20 körül, amikor a pé-m volt megkértem a pàrom, menjünk el pár napra pihenni. Iszonyat jó volt, semmi stressz nem ért és a kiruccanásunk alatt meg is fogant a kismanó elsőre hál'Isten. Nagyon örültünk neki. :-) drukkolok!!!
2013. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!