Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a doki nem tapint semmi...

Ha a doki nem tapint semmi terhességet 5 nappal a mensi kimaradása után de a Teszt pozitív az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

UHra csak 12ére kaptam időpontot sajnos :(

Szeretném ha negatív lenne mert közben úgy alakult hogy válunk.

Az ha a doki tapintásra semmit nem érzett jelenthez valamit?


2013. aug. 6. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha még túl fiatal a terhesség akkor simán lehet hogy a teszt kimutatja de a doki nem érzi még.
2013. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam,még UH-t is csinált ott sem volt még petezsák sem.De pozitív volt a tesztem.Túl hamar mentem.Aztán 1 hét múlva visszahívott,akkor volt egy 5 hetesnek megfelelő petezsákom.Megint 1 hét szünet,megint UH. akkor már volt szívhang is.
2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6-7. hétnél előbb nem igazán érdemes menni.
2013. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
ezeket nem értem,előző hónapban még annyira jó volt a kapcsolat,hogy vállaltok babát aztán mi romolhat el annyira,hogy mégse akarsz neki gyereket szülni???Elég felelőtlenség az ilyen,egy gyerekhez jobban át kell gondolni a dolgokat
2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tavasszal szétmentünk, utána kibékültünk.... de kár volt.

Igen felelőtlenség volt.

2013. aug. 6. 13:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon korán mentél, sajnos még simán lehet baba. HA erősödik a teszt akkor pedig tuti ..... Mellesleg mi is elég rossz periódusban vállaltuk a lányomat és hiba volt... Inkább egyedül kellett volna nevelnem, azóta is csak szenvedünk, de azt egy percig nem bánom hogy nem vettem el.:)
2013. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 hetes terhességet sem igazán tudta kitapintani. Gyanú volt rá. UH-n lehetett látni rendesen.

Szerintem ha pozi a teszted, bizony terhes vagy.

2013. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?A volt párod tudja már?
2013. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tudja. Nem akarja a babat se engem

Az adalék hogy 7eves kapcsolat (7,5 ev) es van mar egy 5eves gyermemunk szoval nem egy rovid futo kapcsolat.

Hetfon UH es majd megyek terhessegmegszamitasra :(

2013. aug. 8. 22:46
 10/15 anonim ***** válasza:
sajnálom,de te is el akarod vetetni?az a baba valamiért megfogant.....
2013. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!