Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 10 napja késik a mensim. A...

Ma 10 napja késik a mensim. A hőt be lehet folyásolni, pszichésen? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert olvastam,hogy mi mindent lehet pszichésen befolyásolni.Én nem mérem állandóan a hőmet,csak mostanában mértem meg néhányszor,és 36,8-37,1 C között mozog.Tesztet ma akarok csinálni,mert már egyet csináltam,a 3.napi késésnél és az totál neg.lett,eddig vártam,hogy esetleg csak késik,majd megjön,de semmi.A hőmet most is mértem,jóval ébredés után és szintén 37,1 lett.Szerintetek?Ha nem baba,akkor ez a 10 nap késés már elég sok,nem?Tüneteim nincsenek,esetleg annyi,hogy állandóan éhes vagyok, és gyakran járok pisilni!Bocs a hosszúságért!
2009. okt. 26. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a hőt lehet-e befolyásolni, de azt mondják, hogy mindig ébredéskor, még ágyban fekve kell csinálni. A 10 nap késést sok minden okozhatja, pl. psziché. Ha nem lennél babás, s nem is jön meg, akko irány a doki, majd ő mond esetleg valamit. Ha baba van, akkor az már a nap bármely szakában kimutatható lenne. Írd meg, hogy mit mutatott a teszt. Én dukkolok, hogy sikerüljön.
2009. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp!Nem vagyunk rá görcsölve a babára,ha jön örülünk neki,ha nem tovább próbálkozunk!A hőt azt úgy mértem,ágyban,ébredés után,és akkor 37 volt!
2009. okt. 26. 08:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyi volt még,hogy ovu után 3-4 nappal volt egy kis rózaszínezés,majd halvány barna kb.2 napi,utána krémes fehér,és most semmi,csak késik!
2009. okt. 26. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:

tesztelj!:)))))

10 napos késés tuti +, ha van baba.

2009. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj egyet, nagyon gyanús, hogy baba!És írj is még,hogy mi lett! :-)
2009. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!