Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes volt vagy lett és...

Aki terhes volt vagy lett és terhesség előtt pocakja volt az hogy vette észre a terhességet? Mikor kezdet el nővekedni a poci?

Figyelt kérdés
Azoknál kérdezem akik túlsúlyosak és teherbe estek és hasuk volt már elötte.És milyen tünetek jelentkeztek?
2009. okt. 26. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A kolleganő most 4 hónapos terhes, de előtte is volt pocija, kb 3. hónapban kezdett látszani, hogy picit nagyobb a hasa.

A cickóin már előbb észre vehető volt:-))))

2009. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 4.hónaptól tuti látszik a csodás poci
2009. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a pocim az úgy kb. 4 hónaposan kezdett csak láthatóan növekedni. Nem voltam nádszál már akkor sem, de kövér sem (kb. 60 kilós voltam). Nem a pocinövekedés az első tünet, amiből észreveszed. Nálam az első a mellfeszülés és növekedés volt, aztán, hogy kimaradt a menzeszem, aztán hányinger és gyomorégés, eszméletlen fáradtságérzet egész nap. Ezek szokványos tünetek, de nem mindenkinél jelentkeznek. Gyanú esetén teszt és doki, az a legtutibb, ha ő mondja, hogy baba van :)
2009. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához!Köszönöm a válaszokat!

Lehet,hogy terhes vagyok de még nem akarok tesztelni félek a csalódástól.Annyira szeretnék babát és hát előfordult,hogy voltak terhességi tüneteim.Ami nálam furcsa volt eddig hogy majdnem 2hónapig fájt a bal mellem minden nap volt mikor égető érzést éreztem a mellbimbómba.Leginkább a bal fájt de néha a jobb is fájt.Fáj a derekam majd leszakad.Volt pici vérzésem és nyálkás,nyulós átlácó vér is volt 2napig.Aztán barna dolyás.Most semmi.Hányinger inkább este jeletkezik.Olyan kaját megkívántam amit nem szeretek.Eleinte a csokit is kivántam utána meg a zöldségek,gyümölcsök.Szédülés néha van.Néha picit fáj az alhasamnál és furát érzek a hasamban.

2009. okt. 26. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikorra nem vártad?
2009. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem igazán tudom elmondani mert nem mindig akkor jön meg amikor kellenne.Össze vissza.Rendszertelen a ciklusom.
2009. okt. 26. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!