Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozi a tesztem, hogy...

Halvány pozi a tesztem, hogy lehet ez? Megemelkedett hormon miatt lehetett valahol plusz peteérés?

Figyelt kérdés
még nagyon halvány a tesztem,de pozitív...elvileg ovuteszt alapján az első pozitív napom aug.3-a és 3napig pozi volt,majd már negatív 6-án de nagyon rosszul éreztem magam(szedülés,hányinger,mellbimbó érzékenység) és csináltam egy tesztet ma reggel és pozi eredményt adott,ott ahol kell és rozsaszin...Annyi viszont hozzá tartozik,hogy előző hónapban is volt egy pozim,de mégis megjött.Doki azt mondta nincs gond,nem kell aggódni,van ilyen.
2013. aug. 10. 21:59
 1/3 andi9208 ***** válasza:
menj el megint a nődokihoz.. a teresség alatt termelődik egy bizonyos anyag a szervezetedben, amit az a teszt kimutat.. magátol nem termelődik.., szólal több mint valószínű, teres vagy.. vérzés meg teresség alatt is lehet, csak az kicsit más, vagy sokkal kevesebb.
2013. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes dokid van... Ha az előző hónapban is volt pozitív terhességi teszted, meg most is van, az nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy terhes vagy. Nem ritka, hogy terhesség alatt is jelentkezik a mensi idején vérzés, ami nem okoz semmiféle egyéb gondot. De azért az alaphelyzet az, hogy a terhesség és a vérzés együtt nem normális állapot. Szóval kicsit fura ezt elintézni annyival, hogy " nincs gond,nem kell aggódni,van ilyen..."

Ha már a múlt hónapban is terhes voltál, és még mindig csak nagyon halvány a teszted, az sem igazán normális helyzet. A HCG hormon szintje a terhesség fejlődésével egyre magasabb lesz, és ezt az egyre erőteljesebb tesztcsík is jelzi. Ha a múlt havi terhességed esetleg megszakadt, és ez egy újabb, akkor épp az előző miatt nem ártana egy kicsit jobban odafigyelnie rád.

2013. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mult honapban volt pozi tesztem, de megjott(nem maradt meg), erre mondta a doki, h semmi bajom, mehet tovabb a probalkozas.... es most 3, 5het elteltevel ujabb pozitiv tesztem van(gyorsan jott a következő) elobb egy hettel lett pozi, minthogy a nemvart napja lett volna
2013. aug. 11. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!