Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok a görbémhez? Jövő...

Mit szóltok a görbémhez? Jövő héten teszteljek?

Figyelt kérdés

Ciklusaim normál esetben 28-35 naposak, ez most lehet hosszabbnak ígérkezik..Jövő héten teszteljek?


[link]


2009. okt. 27. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy vagyok mint te. A 7. dpo-n. VAgyis egy hetem van nekem is a nemvártig. Persze, ha nem jön meg, teszteljünk :)
2009. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor megy a drukk Neked is :)Már régóta próbálkozunk, szóval nagyon várunk már a babára..Valamiért e hónapban nagyon kitolódott a pém, nem tudom hogy miért..


Nincsen véletlenül görbéd?

2009. okt. 27. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Görbém? De van :)

Eleinte cickafarkot ittam, ezért (sztem tuti!!) később volt az ovum, mint eddig bármikor.

Mi idén próbálkozunk, ha ebben a hóban sem sikerül, akkor irány az orvos!

Ez a görbe tök más mint eddig bármikor. Sőt máskor ilyenkor már itt szúrt, ott görcsölt, a derekam majd leszakadt, most meg NEM ÉRZEK semmit!!! Ilyen még nem volt...

Még sose raktam fel görbét, most próbálom először, remélem sikerül.

[link]

2009. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!