Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezes utan egy kis...

Szeretkezes utan egy kis rozsaszines folyas probléma baba szempontjabol? Kisebb belső serules lehet?

Figyelt kérdés
kiderult, h terhes vagyok? pozitiv teszt) de szeretkezes utan kicsit rozsaszines szivargas volt, megtoroltem es nem is jelentkezett tobbszor
2013. aug. 11. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsi vérzés még nem probléma, de minél hamarabb lásson orvos, addig szex ne nagyon legyen.

33+3

2013. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan így jártam 6 hetesen. Föltettem ugyanezt a kérdést, mindenki beparáztatott, hogy azonnal doki stb. stb., mert akármi is lehet, majdnem sokkot kaptam, utána fölhívtam egy eü-s, barátnőmet, aki azt mondta, hogy teljesen normális, mert sokkal érzékenyebb vagyok, lehet hogy megsértett a párom, elpattant egy hajszálér stb. többször elő fog fordulni, utána néztem neten is, és azóta voltam dokinál is, és ő is ezt támasztotta alá, annyit mondott, hogy legyünk óvatosabbak. szóval szerintem ne aggódj, de ha nyugodtabb vagy, akkor nézesd meg magad. Viszont itt azért szeretik az ember lányát ijesztgetni.

Boldog babavárást :-D

2013. aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) megnyugtattál,azóta sincs ilyen problémám,akkor szex után egy pici,de csak papíron volt és semmi azóta se
2013. aug. 12. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!