Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek mélyen ülő...

Kismamik, akiknek mélyen ülő lepény takarja a belső méhszájat, írnátok nekem hogy alakult a terhességetek? Volt -e vmilyen probléma ebből? Köszönöm, egy aggódó 18h km.

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mélyen van.A belső méhszáj közelében, de nem éri el.Most 29 hetes vagyok, és a 27. heti 4D babamozin mondta a szonográfus, hogy még mindig ott van.Mert arra számítottunk, hogy ahogy nő a baba, el fog húzódni onnan.Ezt mondta a védőnőm, és a dokim is.De nem így történt,és én is megijedtem.Épp most tettem fel egy kérdést erről.Nekem csak annyit mondtak, hogy ne emeljek 2 kilónál nehezebbet, és óvatosan a szeretkezéssel.Lehet, csak óvatosabban.Nekem személy szerint eddig semmi hátrányom nem származott belőle, hogy mélyen van.Ugyanúgy élem a mindennapokat, a házi munkát is elvégzem stb.az a rossz, amikor újra és újra felhívják rá a figyelmemet.Az ijesztő!Épp ma mondta a védőnő, hogy lehet, már nem húzódik fentebb, és akkor császár.De ez a része nem aggaszt.A lényeg az, hogy épségben megszülessen a kicsi.Sokkal jobban aggaszt, hogy iylen védtelen helyen van.
2010. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ne aggódj! A 24. héttől kezd el rohamosan nőni a baba, és várható, hogy szépen feljebb kerül.Én vagyok az ellenpélda, de nálad biztos rendben lesz.
2010. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem így volt a 2. terhességemnél, a lepény mellső falon, mélyen tapadt, részben fedte a méhszájat. Nem volt szabad emelgetnem, cipelnem, és a házas élet is felejtős volt. Aztán 20-22. hétre, miután elkezdett jobban nőni a pocakom, feljebb ment a lepény, szabaddá vált a méhszáj. Így normál úton tudtam megszülni a babámat.

2010. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az unokatesómnak teljesen takarta a méhlepény a méhszájat, ennek ellenére simán tudott szülni, mert a terhesség végére feljebb került a lepény.

Én most várom a második babánkat, nekem a hátsó falon, de mélyen van a méhlepény. Elvileg nem emelhetek 2 kg-nál nehezebbet (mivel a fiam 2 éves, ez gyakorlailag kivitelezhetetlen) és egyelőre nem élhetünk szexuális életet. Jövő héten megyek kontroll ultrahangra, majd megírom, alakult-e valamit a helyzet.

23 hetes kismama

2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hányadik hétben vagytok hasonló helyzetű kismamik?
2010. júl. 9. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!