Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cisztának milyen jelei...

A cisztának milyen jelei vannak? Clostit szedtem, már a harmadik kúrán vagyok túl és itt olvastam, hogy ez okozhat cisztát.

Figyelt kérdés
Kedden kéne nem megjönnie,krémes fehér folyásom van,és igen sűrűn szurkál középpen a hasam.Nem mensi szerűen,inkább úgy bele-bele hasít.Ez ciszta,vagy lehet baba jele is?
2008. jún. 29. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlen cisztára gondolni, habár nekem is a clostitól lett egy nagy cisztám, mert nem repedt meg a tüsző,de köv. hónapra már fel is szívódott.:)Én onnan gondoltam,hogy lehet valami gáz, hogy a mensim nagyon gyenge volt, kb. 2 napig volt meg és alig valami.Ha már a harmadik adagon vagy túl, akkor szerintem nem lesz már cisztád.Nyugi!
2008. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A cisztának sajnos nincsen jele. Esetleg hasfájás, vagy olvastam még, hogy ha a hólyaghoz közel van, gyakori pisilés. Nekem elég nagy volt, de semmi ilyesmi tünetem nem volt, csak nem jött meg miatta. Szerintem a tüneteid alapján inkább valószínű a baba!:) Drukkolok, hogy az legyen!!!!
2008. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!Holnap reggel tesztelek és majd kiderül mi az oka a hasszurámnak! :-)
2008. jún. 29. 17:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első válasz adónak:egyébként nem tudom,hogy az előző adag closztiktól lett e cisztám,mert a dokim nem ellenőrzött semmit.Csak felírt 3 hónapnyi gyógyszert és azt mondta ha ettől nem esek teherbe majd mennye vissza hozzá.Az utolsó vérzésem viszont csak 2 napig tartott.lehet,hogy az már a ciszta miatt volt ilyen rövid?
2008. jún. 29. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...lehet, hogy attól vagy a nyálkahártyád van elvékonyodva, ui. ezt is okozhatja a closti és ez azért baj, mert nem tud a baba normálisan beágyazódni.Azért elég felelőtlen a Te orvosod.Ha valaki Clostit szed,azt kötelező lenne neki Uh-ozni minden hónapban a cisztásodás miatt és hogy van-e egyáltalán peteérésed és hogy mikor.Én lehet, hogy váltanék a helyedben.De mondom,hogy nyugi, egyenlőre ne gondolkozz ilyeneken.A kedd már közel van és nemsokára megtudod, h mizu.
2008. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel pozitívat teszteltem!Jól tudom,hogy a cisztát is kimutatja a teszt vagy ez már biztos babóca?
2008. jún. 30. 08:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről már én is hallottam hasonlókat,de fogd fel pozitívan a dolgokat!!!A pozitív teszt nem igen tévedhet!Gratulálok!De azért mielőbb menj el orvoshoz, hogy megnyugtasd magad, hogy most mizu.Ja és majd írd meg!
2008. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Nagyon reménykedek,az a baj,hogy most kezdtem dolgozni,és leghamarabb 2 hét múlva lesz csak szabadnapom akkor tudok majd dokihoz menni.Addig csak reménykedek.
2008. jún. 30. 10:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A hcg termelő ciszta nagyon ritka!!! Addig is vigyázz magadra, ne emelgess nagy súlyokat! Mire mész valószínűleg már hallani lehet az első szívdobbanásokat is! Gratulálok!!!!
2008. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,szerdán csináltam még egy tesztet az is pozitív lett.Remélem 2 hét múlva a doki is jókat mond majd!
2008. júl. 4. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!