Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei vannak a cisztána...

Milyen jelei vannak a cisztának? Próbálok teherbe esni eddig még nem sikerült-5 hónap. Legutóbb késett 1hetet, alig volt. A teszt negatív. Szokott fájni mensi előtt meg közben meg után is, ezért gondoltam erre is. Eddig nem voltak ilyen fájdalmaim.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem többször volt már petefészek cisztám,az elsőnél hőemelkedés és éles fájdalom kísérte,de szerencsére felszívódott. a másodiknál késszúrás szerű nagy fájdalom,és az egy két tasakos bevérzett ciszta volt,amit azonnal meg is műtöttek. De nekem egyik sem okozott mensi késést,vagy huzamosabb fájdalmat. Keresd fel a nődokid,egy ultrahanggal már látja,ha bármi gond lenne,akár ciszta,akár más.
2008. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cisztanak jele lehet, hogy egesz egyszeruen nem jon meg. Viszont a cisztakat ultrahanggal lehet latni, ugyhogy az doki meg tudja mondani, hogy az van vagy sem. De 5 honap probalkozas nem hosszu ido. Gondolja csak bele, csupan 5 alkalomrol van szo. Ha tanacsolhatok valamit: ne gondolj a teherbeesesre, csak eljetek az eleteteket. Nekem bejott.
2008. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha most nem mész el orvoshoz, akkor ebből még pco is lehet. Uh-on megnézhetnéd magad. Nekem ez volt az első jel, de ezt már csak utólag tudom, mert én nem foglalkoztam vele, csak örültem, hogy rövid és kevés a menszim. Aztán jött a többi hülyeség. De legalább tudom ,hogy mi a bajom és kezeltetem. Menj orvoshoz.
2008. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp elmegyek csak ezidáig ez meg sem fordult a fejemben. Tudom nem nagy idő az 5 hónap csak ugye már az jár a fejemben, ha valami van akkor most derüljön ki nem kelljen várni feleslegesen. Azt is tudom hogy nem kell vele foglalkozni,csak furák nekem ezek a tünetek.
2008. okt. 23. 10:56
 5/7 anonim válasza:

Szerintem se izgulj az 5 hónap miatt. Én tavaly augusztus végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését, után 2,5 hónapig abszolút nem menstruáltam. Idén júniusra állt be a menzeszem, tehát már több mint 1 éve várunk, és mindig semmi. Most viszont elhatároztam, hogy akkor fog jönni a baba, amikor ő jónak látja, nem görcsölök....

Lazulj el, csak ezt tudom javasolni...

2008. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Nekem pont most derült ki, hogy cisztám van. nem jött meg 2.hónapja. Terhességi tünetem volt. Minden kivéve a hányás. Azt hittem baba. De nem!! Állítólag kipukkan mert nincs eldugulva. Remélem mihamarabb. Mi 8,éve próbálkozunk, igaz már van egy 11 éves fiunk. Sok sikert és fel a fejjel!!!
2010. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a kisfiam már 10 hónapos :)
2010. máj. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!