Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan okozhat hormonzavar...

Utrogestan okozhat hormonzavart, menstruáció kimaradást?

Figyelt kérdés
Jún. 8án volt meg utoljára.Babát szeretnénk és a barátnőm mondta h miért nem segítek rá utro-val mert neki is azt írta fel a doki mikor babát szerettek volna.nekem volt itthon husz szem , mert volt tavaly okt.ben egy vetélésem és előtte kaptam, gondoltam hát rásegítek akkor.na alig beszedtem a tiz napit, egy hét barna folyásom volt, aztán egy fél napos vérzésem. azóta se semmi..ebben a hóban se jött meg, és teszteket is csináltam terhes sem vagyok.A derekam nagyon fáj, már két hete, ingerültebb is vagyok, gondolom a hormonok miatt..hogy tudnám ezt helyretenni??soha többé nem szedek be így semmit..
2013. aug. 12. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
igen kitolhatja, mivel azt az állapotot okozza mintha babaás lennél, oylankor termelődik több progi és a szervezeted most azt hiszi van baba. A lombikok után is kötelező szedni de amint kiderül hogy nincs baba abba kell hagyni mert különben nem jön meg addig.
2013. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!