Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 napja tojásfehérjés nyák...

2-3 napja tojásfehérjés nyák van de ovulációs teszt negatívat mutat most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Most kellene az ovunak lennie valamikor nem? early detection tesztem van. első babánál coraxot használtam mutatta a pozit is, igaz nem emlékszem akkor mennyivel előtte volt ez a t.nyák.

2013. aug. 7. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
legyetek együtt az a biztos aztán majd kiderül sikerül-e. még ha van ovud és van együttlét akkor is csak kb 20% az esély a terhességre.
2013. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem vált be az ovu teszt, szerintem inkább a testedre hallgass mint a tesztre. Ha ciklus közepén vagy és tojás fehérje nyákod is van akkor nincs kérdés, próbálkozni kell! Abból baj nem lesz ha együtt vagytok.
2013. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem! azért gondoltam csak mert az első babánk így fogant meg. pozi volt az ovuteszt és meg is fogant, akkor ezek szerint ez csak szerencse volt?
2013. aug. 7. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam szülés óta az ovu előtt már 4 nappal is van nyák. Lehet hogy a te szervezeted is változott.
2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!