Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusaim terhesség után...

Ciklusaim terhesség után 23-26 nap ez változó és kiszámoltam kalkulátorral hogy most mikor lenne peteérésen de az ovu teszt másképp gondolta?

Figyelt kérdés
Július 27.-én jött meg és elméletileg augusztus 2,3,4,5 és 6. ezen a napokon valószínű a peteérés 24 napos ciklussal de az ovu teszt 9.én mutatta az erős csíkokat ami azt jelenti ahogy halványodik akkor van petekilökődés.Viszont 11.-től érzem a majdnem megjön érzést, szurkálást mostanáig.Most akkor mi van nem értem?Mikor csináljak tesztet terhességit?Illetve ahogy írtam augusztus 2,3,4,5,6 ekkor is éreztem mint ha peteérésem lenn így most már fogalmam nincs mi van?Valaki mondjon már valami okosságot?
2013. aug. 14. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az ovu tesztben bíznék a helyedben!
2013. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!