Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ha terhesség alatt elszeretnék menni táppénzre a sok rosszullét miatt egy kicsit pihenni, a körzeti vagy a nőgyógyász tud felvenni táppénzre? Vagy ez változó?

2013. márc. 1. 19:23  Privát üzenet  

A válaszok
a nőgyógyásztól kell kérni, írja a kis könyvedbe, hogy pihenésre javasol és akkor ír ki a háziorvos. nálunk így működött.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2013. márc. 1. 19:27 Privát üzenet
Nálunk a nőgyógyász írt ki!Debrecen.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2013. márc. 1. 19:29 Privát üzenet
Nőgyógyász ad ajánlást és az alapján ír ki a háziorvos.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2013. márc. 1. 19:35 Privát üzenet
Nőgyógyász ad javaslatot és a háziorvos az alapján táppénzre vesz.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2013. márc. 1. 19:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

debreceni vagyok. akkor a nőgyógyász fog kiírni ha jól értem.

# 5/9Időpont 2013. márc. 1. 20:15 Privát üzenet
Táppénzre csak a körzeti orvos vehet fel. Nem kell a nőgyógyász javaslata egyszerűen megmondod, hogy rosszul vagy és kész.Ki fog írni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2013. márc. 1. 21:02 Privát üzenet
Debrecen! Nőgyógyász ír ki!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2013. márc. 1. 21:30 Privát üzenet
Nálunk is a nőgyógyász ír ki, egyszer sem láttam a körzetit mikor terhes voltam.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2013. márc. 1. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, tegnap voltam körzetinél,ő azt mondta max.2-3 napra tud felvenni,és furcsálltam. Na de akkor majd a nőgyógyász.

# 9/9Időpont 2013. márc. 2. 05:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a párom ma élvezett belém akkor hétfőn a nőgyógyász megtudja állapítani ha esetleg teherbe estem?
Tudtok ajánlani olcsobb magán nőgyógyászt? Kisbabát szeretnénk, de egy ideje nem jön össze.
Ha egy adott ciklusban nincs peteérés akkor is ugyanolyan a menstruáció előtti rosszullét?
Hányinger, mellbimbó érzékenység, rosszullét. Menszem rendesen van. Lehetek úgy terhes hogy van menszeszem? És lehetnek ezek a terhesség első jelei?
Már nagyon elkeseredetten keresek egy orvost! Tudnátok segíteni?
Pharmatron Matruelle terhesvitamintól más is hányt? Kérjek esetleg másik vitamint a nőgyógyászomtól?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!