Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye Nuvaring mellett ezek...

Ugye Nuvaring mellett ezek nem terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

8 hónapja van nuvaringem és tökéletesen működött.

Nemrégiben elfelejtettem kivenni, de azt írták nem baj, 4 hétig lehet fenn, én vasárnap helyett pénteken vettem ki, hogy az legyen a fordulónap. Ez alatt a plusz 4 nap alatt is voltunk együtt védekezés nélkül(5 együttlétből 4 biztosan megszakításos is). Menstruáltam rendesen, megvolt a szünet, betettem a következőt. Azt is időben kivettem, 3 hét után, megint rendesen menstruáltam. Normális mennyiségű, színű, normál ideig tartott. Aztán feltettem a mostanit, ezt pénteken kéne kivennem.

Nem is gondolok soha terhességre annyira bízok a gyűrűben, de ma megijedtem. Gyakori vizelési inger(konkrétan kínzó inger fél óránként, pedig nem is igen iszok), 1 hete délutáni-esti hányinger, émelygés minden nap szinte. Sok a folyásom kb 2 hete, átlátszó, szagtalan, de olyan mennyiség, hogy érzem, ahogy távozik, átázik a fehérneműm. Ill a párom kb 2 hete mondogatja, hogy más az együttlét, valahogy "puhább" érzés a hüvelyem.

Ugye nem lehet, hogy terhes lettem és amellett menstruáltam, tettem be a gyűrűt? Gondolom nem, de mindig olvasni olyanokat, akiknél így meg úgy lett baba.

Sajnos tesztet nem tudok venni még napokig. Ha pénteken kiveszem a gyűrűt rá 3 napra jön csak meg, az soká van.

Ugye elképzelhetetlen így terhesség?


2013. aug. 14. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyt, hogy a 3 hét alatt sosem veszem ki, napi 1-2 órára sem.
2013. aug. 14. 19:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem lehetsz terhes. Ugyan jönnek majd a tipikus szlogennel, hogy "semmi sem 100% stb.

Nekem az orvosom azt mondta amikor abbahagytam a nuvaringgal való fogamzásgátlást, hogy kizárt, hogy a közeljövőben nem eshetek teherbe, ugyanis minimum egy hétig tart még a hatása és szép lassacskán fog helyre jönni a normális fogamzásgátló nélküli szervi működés.Nyugi nem lesz semmi baj;)


Én pl amikor abbahagytam a 3. és az 6. napon védekezés nélkül voltam együtt az akkori párommal és nem lett semmi

2013. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Nuvaring az egyik legmegbízhatóbb fogamzásgátló módszer, ugyanis helyben fejti ki a hatását, nem a gyomrodon keresztül szívódik fel. Míg egy tabletta esetében mondjuk egy hasmenéssel csökkenhet a hatás, addig a Nuvaringnél ilyen nincs. Én is ilyet használtam, teljesen elégedett voltam vele egészen addig, amíg nem okozott hóközi vérzést. A dokim a szüneteltetést javasolta, én azonban végleg letettem és nem sokkal később teherbe is estem.

Szinte kizártnak tartom, hogy terhes vagy.

2013. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!